Stachulex

W tym dziale ostrzegamy lub chwalimy użytkowników za przeprowadzone transakcje na naszym forum.
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Stachulex

Post autor: Rici »

Forum to forum znamy się z rozmów "pisanych" i paru spotkań nic więcej, nie znamy swoich charakterów ....co do sytuacji z tego co opisujesz to marnie wyszło a miało być tak pięknie. W czasie "wielkiego Bum" na forum na temat kompresora pisałem z Tomkiem i Stachem ze to nie będzie takie proste i bardziej kosztowne to nie ori zestaw plug&play . And trzeba było zainwestować w ori używkę była u nas za 5000 do sprzedania może i drożej ale w pewniej. Dlatego czekałem aż ktoś zrobi pierwszy :) i wiadomo było że będą problemy bo nikt jeszcze tego nie robił ale skoro nie wyszło to powinieneś odebrać lexa w stanie jaki był przed operacją.

Dogadajcie się bo przykra sprawa się z tego zrobiła a tak jak sam Stachu napisał nie o to chodzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: Stachulex

Post autor: legato97 »

To teraz wszyscy dostaja ostrzezenia tak? :rtfm:
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Stachulex

Post autor: andrej7 »

Rici za chwilę powiesz że to moja wina ze mu auto oddałem i nie powinien mieć pretensji!!! Chcesz powiedzieć że to co sie dzieje na forum i ludzie którzy tutaj są to nie jest temat który mamy brać poważnie i na serio, tylko potraktować to jako wirtualne oderwanie od rzeczywistości? Czy TY poznajesz charakter osoby której zlecasz coś do zrobienia? bo nie sądzę aby to było istotne. Nie mamy 10 lat, słowo to słowo, umowa to umowa. Czy Wy nie rozumiecie co ja piszę??? Nie chodzi o te ze go nie założył, chodzi o to w jaki sposób to było robione. Nie odkręcajmy sprawy, była umowa, były pieniądze, nie było efektu. Napisałeś że bardziej kosztowne...od czego??? projekt miał zamknąć się cenie 3,5-4tys. To że tego kompresora nie ma nie wynika z tego ze zostało zrobione co sie tylko da tylko z tego że samochód został odstawiony na bok i używany przez Stacha a on sam robił inne auta i inne rzeczy przez 2.5miesiąca mi ściemniając. Efektów nie było po tym czasie.
Stachu skomentował to dość pobieżnie, zeby się nie kłócić a co miał napisać, on mi nie może nic zarzucić. No spoko ale jak rozwiązać tą sprawę mi nie napisał, wysłałem do niego parę pw i nic. Moj telefon jest włączony cały czas.


To co miałem powiedzieć powiedziałem, mam nadzieję że rozumiecie mnie. Jak będzie jakiś postęp w tym temacie to napiszę na pewno.
W poszukiwaniu mocy...
Awatar użytkownika
FeniX
Lex user
Posty: 142
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 21:49
Model Lexusa: BMW X5 w planie is 250/350
Skąd:: Krakow
Kontakt:

Re: Stachulex

Post autor: FeniX »

Panowie to co piszecie wstrzasneło mną totalnie. Nie dalej jak wczoraj rozmawiałem ze Stachem i miałem mu oddać swojego IS 250 na malowanie zacisków , wymiankę olejów (silnik , skrzynia) + mialem małe otarcie ostatnio na parkingu (zderzak do lekkiego pospawania-1 zaczep) + blotnik do minimalnego klepnięcia + lakierowanie obu części. Po przeczytaniu tego wątku od początku ,aż strach się bać... Stachu chyba zapomnia ,że jedna negatywna opinia zniechęci 20 ludzi a jedna pozytywna zachęci 3 (odwieczna reguła marketingu). Teraz mam mieszane uczucia co do tego. Miało być tak pięknie ,ale obawy moje wzrosły. Jedno jest pewne napewno nie ma mowy o zostawianiu autka... to juz wole 3x przyjechac i po kolei robic wszystko. Jeśli wogole sie dogadamy..

Reszta userów co miała do czynienia ze Stacheulexem tez moze niech się wypowie? Przecierz muszą byc tez "inne" opinie?
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Stachulex

Post autor: tomekb »

ja napisze tak osobiscie nie mam zastrzezen do jego pracy
przy moim isie robil zawiesznie przod i hamulce w przyszłym tygodniu robie hamulce tył prawdopodobnie u niego pozatym moimi 2 autami zrobil 4000km za moja zgoda a nawet prosba w celu sprawdzenia auta badz przewiezienia swoich rzeczy na slask.
W moich 2 autach 3 razy zdiagnozowal usterki przez telefon. Mysle ze projekt kompresor dopnie sie do konca zimy w moim aucie, gdyz odkupilem czesci od andrzeja. Mi sie nie piekli gdyz wiem z doswiadczenia ze dlubanie przy aucie nie zawsze idzie tak szybko jak osiaganie predkosci pozatym z tego co mi eiadomo nie zawinil stach tylko spawacz ktormu powirzył spawanie lemetów. NIe tlumaczy to go z czasowowsci ale wiem tak samo w mojej pracy nie wszystko zalezy odemnie. Rozumiem oburzenie andrzeja ale Stachu napisał ze chce ci to zrekompensowac chyba ze ja czytam bez zrozumienia. Tekst nie bronie go pisze tylko moje odczucie. Ważne że ma juz gdzie robic a nie w warunkach polowych , reszta od teraz zalezy od niego.

Ocena fachowości porównywalnie z AMO-serwisem
Chec znalezienia usterki 2x razy wieksza przynajmniej tak bylo w przypatku mojego chruboczacego zawieszenia.
Komu auto robil (nic zwiazanego z Tuningiem) to wie jak szymon podchodzi to tematu.
Tuning to osobna dziedzina Pozdrawiam i zachcecam do sprawdzenia na własnej skórze.
Opinie pozytywne masz FENIX wczesniej
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Stachulex

Post autor: andrej7 »

Tomek ale Wy macie biznes razem to inna sprawa. I Twój interes w tym tez aby były tylko pozytywy . Kupiłeś części ode mnie których ani ja ani TY nie widziałeś. Mieć problemy ze zrobieniem czegoś a nie zrobić nic to co innego, popsuć to co było dobrze i nie poprawić tylko z fuszerką świadomie oddać bezcenne. Chęci było do wszystkiego ale wykonanie gorsze. Mam nadzieje że sie to wyjaśni i będę mieć spokój.
Nie neguje tego że ogólnie jest złym mechanikiem, ale to jak postąpił w mojej sytuacji nie pozostawia złudzeń. Wystarczyło powiedzieć- nie dam rady.
W poszukiwaniu mocy...
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Stachulex

Post autor: tomekb »

jaki biznes ja mu tylko pomoglem jak inni koledzy ze slaska
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Stachulex

Post autor: janasek »

Ja mam same dobre doświadczenia ze Stachem. Wymienialismy klocki, gumy stabi czy kable WN ze świecami, kopułkami, palcami i za każdym razem było wszystko w najlepszym porządku. Stachu jest osobą która nie działa w pośpiechu, ale zawsze wszystko było dopięte na ostatni guzik, zawsze jak znalazł cos niedokręconego czy brak jakiejś śrubki to bezinteresownie, bez dodatkowego kasowania zawsze to poprawił. W jeszcze kilku przypadkach mi bezintersowanie pomóg, więc na prawwdę nie ma co się czepiać. Wadą dla niektórych mogą być faktycznie małe zwłoki czasowe ale moim zdaniem "artyści" (pozytywne okreslenie) w tym fachu tak mają. Jak sie ogarnia coś nowego, jakiś nowy projekt czego nikt inny nie robił zawsze są problemy. Tym bym się nie martwił że projekt nie wypalił. Ja już się przyzywczaiłem do tego tupu działań ludzi więc na mnie to wrażenia nie robi. Cierpliwość trzebna mieć na każdym kroku w każdej dziedzinie życia. :) Nawet ASO nie wywiązuje się z terminowych napraw.

Fenix, mechanikę Ci ogarnie na poczekaniu, zderzak Ci pospawa i zaciski też zrobi. Rano zostawiasz, wieczorem odbierasz, być może na dwa razy, Twój wybór. Lakiernika i blacharza poszukaj sobie sam, o dobrego jest trudno, jeżeli coś nie wypali będziesz mógł mieć pretensje tylko do siebie. Nie bój się, nic ci nie spartoli.

Ze swojej strony wystawiam dużego pozytywa. :) To są moje odczucia i mam nadzieję że nikt sie o to nie obrazi a jak dla mnie jest to uczciwa ocena naszego drogiego kolegi Stacha. :) Niech dalej działa w duchu zgody i harmoni a z Andrejem na pewno temat szybko dogada. :)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 22 gru 2011, o 13:26 przez janasek, łącznie zmieniany 1 raz.
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Stachulex

Post autor: andrej7 »

Janasek jak sadzisz ze mój komentarz jest bezpodstawny i niesprawiedliwy to chyba musimy w 4 oczy porozmawiać bo jak widzę słowo pisane nie dociera. O to nie nie ma kompresora nie robie problemu ale o to ze jest gorzej niż było, powtarzam to już chyba 3 raz w kolejnych postach a Wy swoje...czytanie ze zrozumieniem jest problemem???
Zanim sie coś napisze proponuję przeczytać całość. Każdemu z osobna to trzeba tłumaczyć? Jakie Twoim zdaniem jest niedomówienie w tym ze mam nie spasowany zderzak? bo co bo miało byc kontynuowane dalej nie wiadomo kiedy to moze być byle jak? jakie ma znaczenie to ze zbiorniczek lata jak chce? jakie ma znaczenie to ze cos nie jest dokręcone bo co? bo kiedys by to zostalo zrobione? to ze mam pourywane plastyki to tez nic? To ze po 2,5 miesiąca odbiera sie auto w gorszym stanie niz zostało i nic nie zrobione to jest parcie według Ciebie? Żarty sobie robisz? bo co 2,5 miesiąca to malo na to zeby na prawic co zepsute nie mowiąc i innych sprawach?? nie żartuj tak nawet. Mam nadzieje że sam sie przekonasz kiedyś taj to jest.
Ale spoko uważasz ze to wszystko niedomówienia, ok, zaprowadzę auto do Aso niech zrobią tak jak bylo wcześniej a Ty za to zapłacisz, pasuje? mam nadzieje że tak bo inaczej tez byś nie stawiał tym temacie.
W poszukiwaniu mocy...
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Stachulex

Post autor: Rici »

And nie o to mi chodziło źle zrozumiałeś, w pełni masz racje. Chodziło mi tylko o to ze nie oddał bym swojego lexa żeby ktoś się na nim "uczył" jak coś zrobić. Ale u was układ był jasny a wyszło to co wyszło. Współczuje i mam nadzieje że się dobrze skończy.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostrzeżenia i Pochwały”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości