Stachulex

W tym dziale ostrzegamy lub chwalimy użytkowników za przeprowadzone transakcje na naszym forum.
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 793
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: Stachulex

Post autor: LinkPL »

Nie mam żadnych doświadczeń ze Stachem, ale ten temat tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że mieć nie będę.
Po części trochę sami jesteście sobie winni, bo osobiście uważam, że nie postępuje się tak lekkomyślnie, że zostawiam komuś samochód a ktoś to wykorzystuje i jawnie leci ze mną ... a ja po tygodniu nie podejmuję żadnego działania ... Wcale go to nie usprawiedliwia. Ale jeśli bym widział, że ktoś nie ma chęci do współpracy, to cel uświęca środki ...

A robienie stron internetowych nic tu nie zmieni ... To jak z VW Passatem, ludzie i tak to kupują i tak ...
Ostatnio zmieniony 7 lut 2012, o 14:26 przez LinkPL, łącznie zmieniany 4 razy.
How far We can go ...
michal_5000
Lex user
Posty: 181
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 14:28
Model Lexusa: GS 2nd gen
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Stachulex

Post autor: michal_5000 »

Widzę, że coraz więcej postów w tym temacie nabijają osoby, które Stacha na oczy nie widziały - taki polski koloryt :)

Tak się składa, że mam z nim do czynienia w trochę poważniejszym temacie niż "zmiana klocków". Szczegóły jak skończymy, ale póki co jakoś dajemy radę ;)
Awatar użytkownika
Thorgal1
Moderator
Posty: 785
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:14
Model Lexusa: GS300 mkII '02 / GS450H mkIII '12.09
Skąd:: Śląsk, Chelsea
Lokalizacja: Śląsk Chelsea
Kontakt:

Re: Stachulex

Post autor: Thorgal1 »

hehe - stary nie przesadzaj ... będzie niezła wymiana klocków
Obrazek

http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=86&t=8457

steam: aegirsson1, https://www.facebook.com/InsomniaSystem/
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Stachulex

Post autor: klexus »

Link PL za duzo filmów z typami w bagażniku. Ciezko mi uwierzyć ze policja przymknęła oko na zapakowanie do bagażnika 2 mężczyzn i psa zbutowanych i owiniętych taśmą skota:)
Teraz druga sprawa teksty "TY NA DOLE" to sobie daruj :down: , trochę kultury każdy ma tutaj swój nick
michal_5000
Lex user
Posty: 181
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 14:28
Model Lexusa: GS 2nd gen
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Stachulex

Post autor: michal_5000 »

LinkPL pisze:PS. Ty na dole po co znowu nabiłeś post ?? nie masz nic ciekawego w temacie a jedziesz innym ?? Wyraziłem swoją opinię na temat sprawy i nie miała ona 2 zdań ... Więc ogarnij bajere ... Jestem tu pół roku dłużej i mam połowę Twoich postów ...
To do mnie?? Wez sie czlowieku ogarnij i przeczytaj ze zrozumieniem co napisalem. Zabierasz glos w temacie kogos, z kim nie miales do czynienia - wiec kto tu "nabija posty"?

PS. to ze jestes dlugo a postow masz malo to jakis powod do dumy? Moze jestes skryty z natury albo slabo ogarniasz Internet - ale co mnie to obchodzi?
klasyk

Re: Stachulex

Post autor: klasyk »

Panowie tutaj się pałują i wymieniają wzajemne uprzejmości a ja przypomnę, że nie chodzi o to, jak kto kogo ma załatwić, tylko o rzetelność wykonywania usług i rozliczeń.
A propos'e rzetelności. Czy koledzy słyszeli kiedyś podobny wykręt dorosłego człowieka, prowadzącego swój własny warsztat:
"Nie mogę oddać całości (400 zł), bo mój tata stracił pracę"
To oczywiście cytat ze Stacha.
Kolegom prowadzącym bardziej zaawansowane projekty od naprawy układu kierowniczego i zawieszenia w LS400 życzę powodzenia. Będzie Wam potrzeba dużo szczęścia a przynajmniej częstej kontroli stanu prac.
Jutro wkleję interesujące zdjęcie prawdziwej przyczyny usterki z którą pojechałem do Poznania. Element, który będzie na zdjęciu był zgłoszony, jako do sprawdzenia w pierwszej kolejności. Oczywiście Stachu stwierdził, że ten element sprawdził i jest ok.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Stachulex

Post autor: andrej7 »

Panowie skupmy sie na tym co ważne bo trochę dyskusja zaczyna odbiegać od tematu.
Ja od siebie tylko tyle dodam że moja sprawa nadal jest nierozwiązana, chociaż paczkę z gratami czyli tym co było połamane lub czego nie dostałem a było miałem dostać ostatecznie w tamtym tygodniu..
Fajnie byłoby jakby Stachu podał oficjalnie żelazny termin kiedy ma zamiar rozwiązać sprawę, bo w tej chwili to taka licytacja, wszystko sie przeciąga tylko, a naprawdę ile można czekać???
Niech raz dane słowo ma jakąś wartość.
W tej chwili jest tak, że my opisaliśmy swój problem ale osoby niezwiązane do końca z tematem komentują.
Niech zainteresowany się w końcu wypowie a nie chowa głowę w piasek. Krótko i na temat.
W poszukiwaniu mocy...
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Stachulex

Post autor: Rici »

LinkPL pisze:PS2. Daj mi od razu upomnienie, tak żebym wiedział kto tu rządzi :dance:. Czepiacie się bo Wasz ziom wykorzystał innych forumowiczów i nie potrafi się adekwatnie do sytuacji zachować, to będziecie teraz banować innych ?? Kółko wzajemnej adoracji ... ŻENADA ...
Wyluzujcie z tymi tekstami bo nikt tu stacha nie broni poza jego bliskimi kolegami co nawet jest zrozumiałe....ale tutaj piszesz o wszystkich modach i adminach wiec skończ bo nikt nikogo banować ani ostrzegać nie ma zamiaru (chyba że zaczniesz łamać regulamin forum), tym bardziej za temat stacha i chyba nie oczekujesz ze my jako forum będziemy rozstrzygać kto ma racje i co stachu zrobił a czego nie. Osobiście tak jak juz pisałem Andowi poznałem stacha i tak jak dla innych na forum jest spoko gościem i pewnie dla tych co nie zalazł im za skórę jest dalej. Ale to nie znaczy że jak ktoś nie linczuje stacha to nie uważa że to co zrobił to chamstwo. Temat powstał z regulaminem (o ile czytałeś) gdzie nie mieliśmy komentować pochwał ani ostrzeżeń, strony miały to robić między sobą i tylko dlatego ze sprawa brzmi poważnie i jest ostrzeżeniem dla innych olaliśmy tą część regulaminu. Więc nie pisz o kółkach adoracji bo takich nie widzę szczególnie ostatnio :) ew bliscy znajomi stacha co też jest zrozumiale :) .Wiec jak chcesz coś napisać do klexa to kieruj slowa do niego najlepiej na pw.

Ogólną zasadą forum jest nie obrażanie innych więc wyluzujcie można to robić inteligentniej.
Obrazek
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 793
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: Stachulex

Post autor: LinkPL »

Masz rację nie powinienem się tu angażować, bo sprawa mnie w zupełności nie dotyczy. Napisałem to co mi przyszło do głowy, a to dlatego, że sam kiedyś wdepnąłem na minę z mechanikiem, dlatego może właśnie tak impulsywnie reaguję. Od tamtej pory hobbystycznie lubię pokręcić śruby i sprawia mi to najwięcej frajdy. Mody to nie są zabawki dla małych chłopców tylko dla pasjonatów tematu ...

http://www.autocentrum.pl/awc/linkpl/to ... nner-1995/ - to moje auto do kręcenia śrubami

Pozdrawiam
Link
Rici pisze:
LinkPL pisze:PS2. Daj mi od razu upomnienie, tak żebym wiedział kto tu rządzi :dance:. Czepiacie się bo Wasz ziom wykorzystał innych forumowiczów i nie potrafi się adekwatnie do sytuacji zachować, to będziecie teraz banować innych ?? Kółko wzajemnej adoracji ... ŻENADA ...
Wyluzujcie z tymi tekstami bo nikt tu stacha nie broni poza jego bliskimi kolegami co nawet jest zrozumiałe....ale tutaj piszesz o wszystkich modach i adminach wiec skończ bo nikt nikogo banować ani ostrzegać nie ma zamiaru (chyba że zaczniesz łamać regulamin forum), tym bardziej za temat stacha i chyba nie oczekujesz ze my jako forum będziemy rozstrzygać kto ma racje i co stachu zrobił a czego nie. Osobiście tak jak juz pisałem Andowi poznałem stacha i tak jak dla innych na forum jest spoko gościem i pewnie dla tych co nie zalazł im za skórę jest dalej. Ale to nie znaczy że jak ktoś nie linczuje stacha to nie uważa że to co zrobił to chamstwo. Temat powstał z regulaminem (o ile czytałeś) gdzie nie mieliśmy komentować pochwał ani ostrzeżeń, strony miały to robić między sobą i tylko dlatego ze sprawa brzmi poważnie i jest ostrzeżeniem dla innych olaliśmy tą część regulaminu. Więc nie pisz o kółkach adoracji bo takich nie widzę szczególnie ostatnio :) ew bliscy znajomi stacha co też jest zrozumiale :) .Wiec jak chcesz coś napisać do klexa to kieruj slowa do niego najlepiej na pw.

Ogólną zasadą forum jest nie obrażanie innych więc wyluzujcie można to robić inteligentniej.
How far We can go ...
klasyk

Re: Stachulex

Post autor: klasyk »

klasyk pisze: stwierdził, że ten element sprawdził i jest ok.
Zgodnie z obietnicą wklejam zdjęcia:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Czy koledzy się orientują, co to za elementy i jak ich stan może wpłynąć na opisywane przeze mnie, mocne wibracje całej karoserii powyżej 100 km/h, szczególnie przy odejmowaniu gazu ?

Pozdrawiam i przepraszam zmęczonych tematem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostrzeżenia i Pochwały”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości