[IS200] Rozrząd

ODPOWIEDZ
JackSparrow
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 5 paź 2013, o 23:51
Model Lexusa: lexus is 200
Skąd:: opole/tomaszow maz
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: JackSparrow »

Witam
Mam rozumieć, że jeśli na paskach rozrządu wszędzie widnieje znaczek TOYOTA to oznacza, że nikt go jeszcze nie wymieniał czy toyota dalej produkuje ori części ??
Przebieg ogólnie mam nie duży dlatego chciałem się upewnić a nie jestem pewny czy ktoś nie kręcił przy liczniku.
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: forest »

albo wymiana była w ASO....?
SC430 '2002
JackSparrow
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 5 paź 2013, o 23:51
Model Lexusa: lexus is 200
Skąd:: opole/tomaszow maz
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: JackSparrow »

Chyba podjade jednak do aso :LEXUS: za jakies 300 pewnie mi powiedza :biggrin2:
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: kupiec1985 »

ja miałem tez na każdym pasku Toyote , po 146k i 9 latach wymieniłem całość dla pewności , choć po wymianie zobaczyłem iż rolka i napinacz praktycznie nie miały śladów zużycia do tego paski tez były całe niesporowaciałe , Ale kupiłem auto bez żadnych wpisów z serwisu w książce tyko pieczątka z salonu po kupnie ( jedynie to co ślady pod maską (sprawdzanie tem. płynu oraz wymiana oliwy i wymienione klocki wskazywały że ktoś się autem zajmował. )
rkiljan
Lex user
Posty: 84
Rejestracja: 2 cze 2014, o 15:36
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Mogielnica
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: rkiljan »

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy rolki SNR i pasek DAYCO są dobre? Niestety części wymienionych wyżej w temacie nie mają w polcar ani intercarsie... Ostatecznie rolki SNR i pasek Conti
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: Yarecki »

rkiljan pisze:Mógłby mi ktoś powiedzieć czy rolki SNR i pasek DAYCO są dobre? Niestety części wymienionych wyżej w temacie nie mają w polcar ani intercarsie... Ostatecznie rolki SNR i pasek Conti
Ja właśnie kupiłem ori napinacz, rolke Koyo i pasek Gates za sensowne pieniądze a towar z wysokiej półki.
Dayko dla mnie to taki troche dla mnie noname, lepiej wziąć jakieś conti, gates czy mitsuboshi
rkiljan
Lex user
Posty: 84
Rejestracja: 2 cze 2014, o 15:36
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Mogielnica
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: rkiljan »

Zdradzisz ile się wykosztowałeś ? Wiem że rozrząd z ori napinaczem pasek Conti i jakaś rolka bodajże SNR 510zł .
Awatar użytkownika
artek
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:42
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Janów Lubelski
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: artek »

rkiljan pisze:Mógłby mi ktoś powiedzieć czy rolki SNR i pasek DAYCO są dobre? Niestety części wymienionych wyżej w temacie nie mają w polcar ani intercarsie... Ostatecznie rolki SNR i pasek Conti
DAYCO średnia półka i jakościowo i cenowo. Jak biorę rozrządy w hurtowni to SNR z reguły ma najniższą cenę, ale o jakości to nie mogę się wypowiedzieć bo jeszcze nigdy tego nie montowaliśmy.
Jarek.K
Lex user
Posty: 145
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 15:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Piotrków Tryb
Kontakt:

[IS200]Rozrząd

Post autor: Jarek.K »

Jeśli chodzi o rozrzad wymieniałem niedawno.Czesci wziąłem podobno najlepsze.Pasek SUN rolka i napinacz ORi.Rolka była Koyo w pudełku toyoty a napinacz NTN.zamontowane i przejechało juz 10k km w tym roku i działa.kupowalem w Nippon auto maja chyba najtaniej a do tego 2lozyska na przód NSK prawdopodobnie.razem zapłaciłem 900 z wysyłka.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: [IS200]Rozrząd

Post autor: Yarecki »

rkiljan pisze:Zdradzisz ile się wykosztowałeś ? Wiem że rozrząd z ori napinaczem pasek Conti i jakaś rolka bodajże SNR 510zł .
Żadna tajemnica kupiłem za 440PLN, + reszta pasków po średnio 25-30PN gates, Conti.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 21 gości