[LS400/430] Niskie obroty silnika

Problemy z silnikami dotyczące modelu LS
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: [LS430] Bardzo niskie obroty

Post autor: Yarecki »

nemus pisze:Hm... A jest coś takiego jak silnik biegu jałowego? Bo to też mi gadał... Spoko podjade do mechanika i sprawdzi mi najwyżej.
A takie jedno zapytanie jeszcze. Czy jeśli mi się coś takowego dzieje to czy mogę normalnie jeździć? Czy nic się nie stanie silnikowi? Tak jak wcześniej doradzili to odpiałem klamry, i pojeździłem przez 2 dni na PB. Jakoś rezultatów nie przyniosło bo jest to samo. Czy na samej benzynie to i tak obroty są na poziomie 200-400
Może być wiele spraw, sonda , przepływka filtr powietrza etc etc.
Bez obejrzenia niewiele można zrobić.
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: [LS430] Bardzo niskie obroty

Post autor: maniek_ls400 »

nemus pisze:Hm... A jest coś takiego jak silnik biegu jałowego? Bo to też mi gadał... Spoko podjade do mechanika i sprawdzi mi najwyżej.
A takie jedno zapytanie jeszcze. Czy jeśli mi się coś takowego dzieje to czy mogę normalnie jeździć? Czy nic się nie stanie silnikowi? Tak jak wcześniej doradzili to odpiałem klamry, i pojeździłem przez 2 dni na PB. Jakoś rezultatów nie przyniosło bo jest to samo. Czy na samej benzynie to i tak obroty są na poziomie 200-400
Skąd jesteś ? Może blisko ktoś ma kabel i soft podłączysz, sprawdzisz i będziesz wiedział na pewno a nie wróżymy tu z fusów..
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
nemus
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 21 wrz 2013, o 15:23
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [LS430] Bardzo niskie obroty

Post autor: nemus »

Ja jestem z małopolski, dokładniej z Podhala.
Brat ma mi wysłać oprogramowanie, które zakupił do Lexusa to postaram się podłączyć i sprawdzić go bądź podjadę do znajomego mechanika to on najwyżej sprawdzi swoim oprogramowaniem.
sammy69
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 23 lut 2013, o 11:58
Model Lexusa: is200
Skąd:: islandia
Kontakt:

Re: [LS430] Bardzo niskie obroty

Post autor: sammy69 »

miałem identycznie w pajero v6, jak wrzucałem D to tak obroty spadały że gasł nie raz, przyczyną okazała się sonda lambda, dodam też że zaczęło się to dziać po odpaleniu go po 4 miesiącach stania.
nemus
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 21 wrz 2013, o 15:23
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [LS430] Bardzo niskie obroty

Post autor: nemus »

Dziękuje wszystkim za zainteresowanie się sprawą. Napiszę tyle, że jakimś cudem Lexus po wizycie u mechanika (nic z nim nie robiliśmy, tylko go posprawdzał pod maską i podpiął do komputera, lecz nic nie wykazało) sam się naprawił :D Teraz pracuje jak ma pracować, cudnie :P Dzięki wielkie za zainteresowanie się i pomoc :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości