grzejace się tarcze i dziwny dźwięk z tylnych kół

Problemy z silnikami dotyczące modelu RX
leman26
Lex user
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2013, o 21:12
Model Lexusa: RX300
Skąd:: Wielka Brytania
Kontakt:

Re: grzejace się tarcze i dziwny dźwięk z tylnych kół

Post autor: leman26 »

Część wam.
No i chyba bede musiał zostawić to tak jak jest bo przecież nie wymienię całego układu hamulcowego a później się okaże ze tak ma być. Pompa abs kosztuje około 10000 zł także nie ma sensu iść tą drogą. Może jak sie wszystko ułoży to będzie git.
Napiszę jakby się problem rozwiązał bo może jeszcze podskocze do Lexusa może mieli podobny przypadek.
Dzięki wszystkim
leman26
Lex user
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2013, o 21:12
Model Lexusa: RX300
Skąd:: Wielka Brytania
Kontakt:

Re: grzejace się tarcze i dziwny dźwięk z tylnych kół

Post autor: leman26 »

Cześć wszystkim. Tydzień przed wyjazdem do Polski po raz kolejny domyslilem się aby zaciągnąć ręczny no i znowu zaczęło mi się bardzo grzać tylne lewe koło, no to pojechałem do mechanika i ten cofnął ręczny na tyle że już nic się nie grzeje. Po przejechaniu prawie 6000 km żadnych oznak grzania się tarcz.
A jednak od samego początku miałem rację że to ręczny tylko nikt nie chciał mnie słuchać. Dzięki za pomoc chłopaki i do następnego. Pozdro
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: grzejace się tarcze i dziwny dźwięk z tylnych kół

Post autor: Yarecki »

leman26 pisze:Cześć wszystkim. Tydzień przed wyjazdem do Polski po raz kolejny domyslilem się aby zaciągnąć ręczny no i znowu zaczęło mi się bardzo grzać tylne lewe koło, no to pojechałem do mechanika i ten cofnął ręczny na tyle że już nic się nie grzeje. Po przejechaniu prawie 6000 km żadnych oznak grzania się tarcz.
A jednak od samego początku miałem rację że to ręczny tylko nikt nie chciał mnie słuchać. Dzięki za pomoc chłopaki i do następnego. Pozdro
Tak to bywa, mechanik myśli, że zawsze ma rację i nie słucha, albo słucha i twierdzi, że właściciel przewrażliwiony jest.
Fajnie, że wyjaśniło się wszystko. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość