Lexus Dortmund

Problemy z Przeniesieniem napędu dotyczące modelu RX

Lexus Dortmund

Postprzez clanpapa » 2 cze 2020, o 11:26

Juz sie przywitałem ale jeszcze raz wszystkich witam i od razu przepraszam za błędy.
Mam pewne doświadczenie w naprawach które sa sporadyczne w Lexus/ie i posiadam ponad 10 lat Lexus RX400H i 450H.
Gdyby ktoś miał problemy i dokładnie opisał je -to w ramach możliwości służę bezpłatna pomocą na forum,jakieś tam doświadczenie mam w naprawach w Lexus Dortmund a szczególnie jeżeli chodzi o RX450H.
clanpapa
Nowy lex user

Model Lexusa: RX450H

Lexus Dortmund

Postprzez liczjano » 26 cze 2020, o 18:12

Cześć, fajnie się składa bo mam dużo pytań odnośnie rx450h III generacja, mam obecnie od roku 2009 rok rx450h przejechane 245 tyś. Zaczynam pytania, podczas odpalenia samochodu z samego rana po chwili włącza się silnik spalinowy i czasem są takie jakby chrobotaniai max dwa razy ktoś mi mówił że to synchronizator z między silnikami elektro ze spalinowym ale nie wydaje mi się że to to, następna sprawa to podczas szybkiego ruszania i później chowania słychać taki klik metaliczny, myślałem że to przełącznik z elektryka na spalinowy silnik bo zawsze to się dzieje jak na liczniku wskaznik wskakuje na powierzchni zielonego pola czy tam niebieskiego po lifcie rx, teraz dochodzi jeszcze takie klikanie z prawej strony koła przy skręcie i tu znów niewiadoma czy to poprostu przegub lub jakas czesc półosi

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
liczjano
Nowy lex user

Model Lexusa: RX 450h 2009r

Powrót do RX