Jaka szerokość opon na flegę 18" GSMKII

gorgu
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 17 kwie 2012, o 08:15
Model Lexusa: GS 300 MKII
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: Jaka szerokość opon na flegę 18" GSMKII

Post autor: gorgu »

Też myślałem że będzie ciągać na koleinach a jednak jest ok.A co do licznika to dopiero przestał przekłamywać ,bo na fabrycznym rozmiarze (225/55r16)zaniżał o około 6 km/h.No cóż ale niektórzy wiedzą lepiej. :ok:

Obrazek
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Jaka szerokość opon na flegę 18" GSMKII

Post autor: Yarecki »

gorgu pisze:Też myślałem że będzie ciągać na koleinach a jednak jest ok.A co do licznika to dopiero przestał przekłamywać ,bo na fabrycznym rozmiarze (225/55r16)zaniżał o około 6 km/h.No cóż ale niektórzy wiedzą lepiej. :ok:

Obrazek
Zależy przy jakiej prędkości, a czy ktoś wie lepiej czy nie to już inna bajka - ważne, że jesteś szczęśliwy i możesz powiedzieć że masz "lacza 245" :pijak:
gorgu
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 17 kwie 2012, o 08:15
Model Lexusa: GS 300 MKII
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: Jaka szerokość opon na flegę 18" GSMKII

Post autor: gorgu »

Nie wiem jak można być szczęśliwy z posiadania rozmiaru :laugh1: może niektórzy są,ja tyko chciałem podzielić się informacją z innymi użytkownikami forum bo od tego ono jest. A do założenia takiego rozmiaru zainspirował mnie Jaguar XF mojego kolegi, auto podobnej wielkości więc dlatego zaryzykowałem i się opłaciło.Ja może mało piszę ale więcej robię,a co do rozmiaru 245 to jedno z mniejszych kół w moim garażu. :hobby:
Ostatnio zmieniony 24 lip 2013, o 13:05 przez gorgu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Odp: Jaka szerokość opon na flegę 18" GSMKII

Post autor: legato97 »

A jeszcze co do szerokosci opony to 245 jest rowniez fabryczna tylko, ze profil 40 a nie 45 (felga 18, 8cali szerokosci)
gorgu
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 17 kwie 2012, o 08:15
Model Lexusa: GS 300 MKII
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: Jaka szerokość opon na flegę 18" GSMKII

Post autor: gorgu »

Przymierzałem profil 40 ale z fabryczną wysokością Lexa wyglądało to komicznie.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Jaka szerokość opon na flegę 18" GSMKII

Post autor: Yarecki »

gorgu pisze:Przymierzałem profil 40 ale z fabryczną wysokością Lexa wyglądało to komicznie.
O Gorgu teraz skumalem, że my mieliśmy okazję się poznać :beach: .
Dla mnie im szersza opona powyżej 225/235 to tylko większy generator hałasu i pływania po koleinie, zatem wolę by auto nieco gorzej się prezentowało a jechało się nim komfortowo, bo ja nie szykuję swoich aut na tor. Pozdrawiam Cie kolego sympatyczny :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS mk2 1997-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości