FOTELE is200

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
Joyrider
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 14:03
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Wasilków
Kontakt:

FOTELE is200

Post autor: Joyrider »

Witam,

Seryjne fotele w moim ISie są najwyraźniej zaprojektowane nie pod moje cztery litery. Poza tym mają już ze 300.000 przelotu i odbiło się to na ich stanie. Kubły z EVO X są ponoć mega wygodne, ale nie siedziałem nigdy i opieram się wyłącznie na informacji z internetu. Może ktoś z Was zna jakieś inne wygodne fotele które jest szansa zapakować do ISa? Nie muszą być elektrycznie regulowane ani podgrzewane. Dobrze by było mieć regulację odcinka lędźwiowego.
Awatar użytkownika
baniaq
Lex Maniak
Posty: 813
Rejestracja: 4 cze 2013, o 01:11
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poznań
Kontakt:

FOTELE is200

Post autor: baniaq »

Joyrider pisze:Witam,

Seryjne fotele w moim ISie są najwyraźniej zaprojektowane nie pod moje cztery litery. Poza tym mają już ze 300.000 przelotu i odbiło się to na ich stanie. Kubły z EVO X są ponoć mega wygodne, ale nie siedziałem nigdy i opieram się wyłącznie na informacji z internetu. Może ktoś z Was zna jakieś inne wygodne fotele które jest szansa zapakować do ISa? Nie muszą być elektrycznie regulowane ani podgrzewane. Dobrze by było mieć regulację odcinka lędźwiowego.
+1 000 000
Może Rx-8?

(BTW: Jeżeli coś wybierzemy, to będę miał do opchnięcia dwa idealne fotele elektryczne, skóra z alkantarą + kanapa w spoko stanie bez zagłówków)

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Sprzedam graty do IS200/300:
- kanapę tylną bez zagłówków czarna skóra + alkantara (wyprana 99zł)
- boczki drzwiowe przejściowe (czarna ramka głosników) w czarnej alkantarze (40zł)
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości