kłopot z bluetooth w IS 200t

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
darrkk
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 30 maja 2016, o 11:57
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Łódź
Kontakt:

kłopot z bluetooth w IS 200t

Post autor: darrkk »

Witajcie.
Jeden z kłopotów z łącznością w moim IS 200t polega na tym, że nie chce się w pełni dogadać z moim fonem. Mam Xperię Z3 Compact. BT bez problemu się paruje i dzwonić można ale funkcjonalność nie jest pełna. A mianowicie nie zawsze pokazuje nazwiska z książki telefonicznej, mimo że to znany kontakt. Lex po prostu wyświetla dzwoniący numer i mówi, że nieznany. Ale innym razem np wyświetla ten sam kontakt z nazwą i nawet zdjęciem. NIe wiem z czego to wynika, że raz identyfikuje kontakt a raz nie?
Inny problem, to że nie pokazuje smsów. Niby wchodzi do skrzynki odbiorczej, mieli, mieli, mieli a potem daje komunikat, że nie udało się zsynchronizować.
Czy komuś udało się rozwiązać tą niedogodność?
Pozdro


Dla zainteresowanych - trochę się poprawiło. Albo moja Z3 polubiła się z Lexem albo aktualizacja do Andka 6.0 pomogła. Teraz Lex zaciąga smsy z komórki. Najczęściej też identyfikuje rozmówcę oraz jego zdjęcie, choć nie zawsze. Nie wiem od czego to zależy...
Awatar użytkownika
Jubeusz
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 10 wrz 2015, o 00:17
Model Lexusa: IS300h XE30
Skąd:: Warszawa-Kabaty
Kontakt:

Re: kłopot z bluetooth w IS 200t

Post autor: Jubeusz »

Telefony Sony nie przepadają za Lexusami. Z wzajemnością. U mnie nie działa mirrorlink, streaming muzyki, nawet podczas rozmowy przez zestaw via BT potrafi utracić połączenie. Co ciekawe z Samsungiem wszystko działa perfekcyjnie.
Zed
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 8 cze 2017, o 15:39
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: Wrocław

Re: kłopot z bluetooth w IS 200t

Post autor: Zed »

Witam,
Odgrzewam - czy coś udało się zaradzić ze wspomnianym problemem? Mam dokładnie taki problem z iPhone 6...

Dzięki, pozdrawiam
P
Wezu40
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 11 lut 2017, o 04:29
Model Lexusa: IS III 250, NX300h
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: kłopot z bluetooth w IS 200t

Post autor: Wezu40 »

sprawdz czy nr tel w twojej ksiazce ma prefix +48 jesli nie dodaj bo dzwoniacy nr zawsze ma prefix
aeiou
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 4 lut 2016, o 00:13
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: kłopot z bluetooth w IS 200t

Post autor: aeiou »

Wyszukałem gdzieś na You Toube, że aby włączyć obsługę wiadomości na wyświetlaczu , trzeba w ustawieniach bluetooth dla tego konkretnego sparowanego urządzenia już po wcześniejszym nawiązaniu połączenia i zapamiętaniu auta przez telefon, umożliwić odbieranie powiadomień (coś takiego jest w Iphone 6). Odbiera tylko wiadomości SMS - zawsze coś.

POnoć w niektórych markach znaczenie ma, które urządzenie nawiązuje połączenie z którym - innymi słowy, z poziomu którego nawiązywane jest połączenie z pozostałym.
Awatar użytkownika
delll
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 26 lip 2017, o 11:33
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: 3miasto
Kontakt:

kłopot z bluetooth w IS 200t

Post autor: delll »

W iPhone problemem jest właśnie wpisane +48 w książce telefonicznej . Po skasowaniu i pozostawieniu samego numeru informacja o osobie dzwoniącej jest poprawnie wyświetlana .
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości