[IS200] Wymiana foteli na elektryczne

Problemy dotyczące modelu IS
rafiq2144
Lex user
Posty: 267
Rejestracja: 7 paź 2015, o 15:10
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Rybnik
Kontakt:

Re: [IS200] Wymiana foteli na elektryczne

Post autor: rafiq2144 »

Pepe_GD pisze:U mnie tak to było:

Wiązka z budy----------Wiązka z pod fotela:

Biało- czarny (cienki)-------------------Zielono- czerwony (cienki)
[+] Różowo- czarny (cienki)--------------- Różowo- czarny (cienki)

[+] Zielono- czerwony (grubszy)------------Biały (grubszy)
Biało - czarny (grubszy)------------------Biało- czarny (grubszy)
Zielono-czerwony jest od grzania foteli, dlatego Ci sterowanie fotelem dzialalo po nacisnieciu przycisku grzania. Do bialego grubego przewodu z fotela trzeba pociagnac inny +(jak juz pisalem mozna ze skrzynki bezpiecznikow, ale ja pociagnalem z zapalniczki) i wtedy wszystko dziala jak nalezy.
DenisSew
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2016, o 13:46
Model Lexusa: IS
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: [IS200] Wymiana foteli na elektryczne

Post autor: DenisSew »

Jest ktoś w stanie powiedzieć mi ile taka zmiana ( koszt wiązki i podłączenia pod nowe fotele ) wraz z montażem siedzeń może kosztować ?
rafiq2144
Lex user
Posty: 267
Rejestracja: 7 paź 2015, o 15:10
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Rybnik
Kontakt:

Re: [IS200] Wymiana foteli na elektryczne

Post autor: rafiq2144 »

Jak masz lutownice i potrafisz ja obsluzyc, to dasz rade to zrobic sam, koszt to troche przewodow i jakies 2 piwa dla uprzyjemnienia pracy, a u kogos, typu elektryk to ciezko mi szczerze powiedziec, najlepiej jakbys podjechal do takiego i sam podpytal, bo zalezy duzo taka wycena, od tego ile czasu by mu to zajelo. Sprawdz, czy za zaslekami w panelu srodkowym masz wtyczki, bo niektorzy nie mieli(albo im gdzies glebiej sie pochowaly) i wtedy musieli dokombinowac wiazke jeszcze tam.
Awatar użytkownika
agatka
Lex Driver
Posty: 310
Rejestracja: 20 lis 2015, o 01:14
Model Lexusa: is200
Skąd:: Lodz
Lokalizacja: Łódz
Kontakt:

Re: [IS200] Wymiana foteli na elektryczne

Post autor: agatka »

Witam.Podłączyłem w/g podpowiedzi i faktycznie sterowanie foteli działa tylko po wciśnięciu podgrzewania.Podpiolem plus z aku do grubego białego przewodu z fotela i pytanie co z poprzednio podłączonym kablem zrobic?
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości