[Is200] Woda w bagażniku i pod podłoga pasażera

Problemy dotyczące modelu IS
sadziolex
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 22 mar 2011, o 02:06
Model Lexusa: is200
Skąd:: Płock
Kontakt:

Re: woda w bagażniku i pod podłoga pasażera

Post autor: sadziolex »

nie wcale
Awatar użytkownika
wswietyy
Lex user
Posty: 75
Rejestracja: 7 sty 2011, o 14:32
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Jasło
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Re: woda w bagażniku i pod podłoga pasażera

Post autor: wswietyy »

Ja też miałem taki problem (woda w bagażniku), auto dostało lekki strzał w tył, nie było wiele robione, bo nawet zderzak był cały, ale trzeba było prysąć tylne narożniki, i po 5 latach zaczęła zbierać się woda w bagażniku, okazało się że po tylu latach w związku z pracą budy na naszych drogach zaczęła pękać farba tam gdzie została pomalowana masa uszczelniająca na łączeniu blach na tyle, pod klapą bagażnika i za lampami i tymi mikro szczelinami sączyła się właśnie woda, uszczelniłem to szybko masą uszczelniającą i mam spokój. Co do wody w kabinie to też miałem taki przypadek w toyocie u żony, po wymianie szyby, po paru latach zaczęła zbierać się woda po stronie kierowcy i pasażera, okazało się że szyba się odkleiła i woda ciekła po stronie kierowcy w połowie wysokości szyby, klej do szyb i już nie cieknie.
Pozdrawiam
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: woda w bagażniku i pod podłoga pasażera

Post autor: maxkow »

trzeba rozkrecic wnetrze i lac woda.
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
V-TEC
Lex user
Posty: 93
Rejestracja: 11 lut 2016, o 23:20
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: [Is200] Woda w bagażniku i pod podłoga pasażera

Post autor: V-TEC »

Podepnę się pod wątek żeby nie śmiecić.

Czy w Waszych IS 200 podłoga bagażnika jest uszczelniona takim jasno żółtym kitem w tylu silikonu? Oglądałem fajną sztukę sprawdzoną, bezwypadkową, tylko dziwnie wygląda taka silikonopodobna rzecz jakby nakładana paluchem. Nie pasuje mi to do Lexusa.
maro85
Lex user
Posty: 107
Rejestracja: 15 lut 2015, o 19:36
Model Lexusa: IS 300 Sportcross
Skąd:: Ząbki
Kontakt:

Re: [Is200] Woda w bagażniku i pod podłoga pasażera

Post autor: maro85 »

V-TEC pisze:Podepnę się pod wątek żeby nie śmiecić.

Czy w Waszych IS 200 podłoga bagażnika jest uszczelniona takim jasno żółtym kitem w tylu silikonu? Oglądałem fajną sztukę sprawdzoną, bezwypadkową, tylko dziwnie wygląda taka silikonopodobna rzecz jakby nakładana paluchem. Nie pasuje mi to do Lexusa.
Tak ma byc. To fabryczne zabezpieczenie spawow
piotro1227
Lex user
Posty: 190
Rejestracja: 8 lip 2013, o 21:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Is200] Woda w bagażniku i pod podłoga pasażera

Post autor: piotro1227 »

U mnie woda leciała do bagażnika w dwóch miejscach
1. Po wsadzeniu kumpla do bagażnika wyszło że leci klapą w miejscu gdzie jest przykręcona tablica i przez to miałem mokrą wykładzinę bagara.
2. Z prawej strony przez spinkę mocującą zderzak (woda zbierała się we wnęce bagażnika, chodzi mi o wnękę tak jak jest podnośnik tyle że z drugiej strony)
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości