( IS200 ) Siłowniki di maski

Problemy dotyczące modelu IS
Zablokowany
Awatar użytkownika
akira
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 3 sty 2011, o 06:22
Model Lexusa: GS 300 w najszybszym kolorze ;)
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

( IS200 ) Siłowniki di maski

Post autor: akira »

Cześć.
Jak myślicie jakiej wagi jest maska? Ostatnio ułamałem ten plastik w który wpina się drążek podpierający maskę i zastanawiam się nad założeniem siłowników do podnoszenia maski (teraz jest drut, a to nie pasuje do lexusa). Nie mogę dostać siłowników dedykowanych do tego modelu, to może na podstawie wagi i orientacyjnej wielkości uda mi się dobrać od innego auta. Maska jest dość ciężka. Gdzieś na forum był poruszany ten temat przy innej okazji ale nie mogę go znaleźć. Jakieś problemy z montażem przewidujecie?
Może coś takiego ? http://allegro.pl/silowniki-maski-chrom ... 87308.html
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: ( IS200 ) Siłowniki di maski

Post autor: forest »

LEX KLINIKA prowadzi prace koncepcyjne nad siłownikami do maski IS200, musisz jeszcze troszke poczekać a wkrótce będą dostępne gotowe zestawy do montażu.... nie tylko ty jeden myślałeś nad siłownikami :D
SC430 '2002
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: ( IS200 ) Siłowniki di maski

Post autor: janasek »

Faktycznie stachulex właśnie rozpracowuje ten temat i ma już prawie gotowe rozwiązanie na jednym siłowniku. Napisz do niego to Ci na pewno udzieli przydatnych wskazówek.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: ( IS200 ) Siłowniki di maski

Post autor: dS »

ja ostatnio kupiłem sobie ten plastik, bo aż wstyd żeby coś w Leszku przywiązane było na drut, w ASO zażyczyli sobie za niego 100zł z groszami :down: , po forumowej zniżce wyszło chyba 87zł :blush:
docelowo też się rozglądam za siłownikami, bo jak co zimę mam ten plastik wymieniać to lipa straszna
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: ( IS200 ) Siłowniki di maski

Post autor: lukas78 »

Panowie żeby temat się nie powielał proszę o dyskusje w założonym już wcześniej temacie http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=42&t=47
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Awatar użytkownika
zwiru
Lex user
Posty: 48
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:36
Model Lexusa: is 200
Kontakt:

Re: ( IS200 ) Siłowniki di maski

Post autor: zwiru »

Miałem takie w maździe zamontowane i spisywały się elegancko. W volvo v40 jest jeden zamontowany i też dobrze spełnia swoją funkcję. Koszt 30 zeta na alledrogo
Zablokowany

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości