[IS 200] Kamera cofania czy czujniki?

Problemy dotyczące modelu IS
Awatar użytkownika
konik_80
Lex Driver
Posty: 426
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:13
Model Lexusa: kiedyś IS200 obecnie Avensis T25
Skąd:: Szkocja
Lokalizacja: Szkocja / Stargard Szczec
Kontakt:

Re: [IS 200] Kamera cofania czy czujniki?

Post autor: konik_80 »

No ale kabelek i tak trzeba gdzieś przeprowadzić - ale w tym przypadku wystarczy otwór pod tablicą i dobre go zaizolowanie po przeciągnięciu.
Cóż - jak ja swojego "uzbrajałem" w kamerkę to za dużego wyboru nie było...
elcede
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 31 paź 2012, o 10:55
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Siedlce
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Re: [IS 200] Kamera cofania czy czujniki?

Post autor: elcede »

Odswierze troche temat: ktos jeszcze montowal kamere cofania? Tak patrzylem ostatnio to na allegro mozna kupic takie montowane w miejsce lamki do rejestracji, tylko trzebaby wiecej bawic sie z kablami. Widzialem tez jedna umieszczona w ramce na tablice do ktorej byl nadajnik bezprzewodowy (odpada prowadzenie kabli). Tylko u mnie niestety nie ma zadnego ekranu i zastanawiam sie czy szpecic deske wyswietlaczem, czy moze wymienic fabryczne radio (w ktorym padla niestety zmieniarka) i w to miejsce wstawic jakis duzy ekran z bajerami? Mozecie podzielic sie swoimi doswiadczeniami?
Awatar użytkownika
akira
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 3 sty 2011, o 06:22
Model Lexusa: GS 300 w najszybszym kolorze ;)
Skąd:: Łódź
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [IS 200] Kamera cofania czy czujniki?

Post autor: akira »

Ja od ponad roku mam założone takie radyjko
http://electronicsbonanza.blogspot.com/ ... vx740.html
zapłaciłem w Euro-Rtv 1380 zł
jak dla mnie ma wszystko czego potrzebowałem.
Korzystając z okazji, że miałem pękniętą listwę nad rejestracją, to przed wakacjami wkomponowałem tam kamerkę
http://allegro.pl/kamera-cofania-dzien- ... 53587.html
trochę musiałem porzeźbić aby się to ładnie komponowało i w oczy nie rzucało, ale wszystko jest cacy.
Jedyne co mi się nie udało na etapie montażu to ustawić tak kąta aby obejmowała mi rogi zderzaków....w końcu dałem sobie spokój. Zresztą oglądałem sporo filmów z fabrycznymi i amatorsko zakładanymi kamerkami i mało kto uzyskał efekt takiego kąta widzenia.
W wolnej chwili zapodam zdjęcia.
viewtopic.php?f=85&t=2603&start=20
w linku jest zdjęcie radia w moim aucie
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości