[IS200] Wymiana siedzeń na pół skórę

Problemy dotyczące modelu IS
kamilb
Lex user
Posty: 170
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:10
Model Lexusa: GS-F
Skąd:: Łomianki
Kontakt:

Re: [IS200] Wymiana siedzeń na pół skórę

Post autor: kamilb »

maxkow pisze:
czaplon pisze:
Ralfx pisze:Można stracić nie tylko poduszkę ale i zęby :D IS miał poduszki w fotelu w ogóle ? niezłe wyposażenie
Miały poduszki - ja mam w sumie 6: 2 w fotelach, 2 w słupkach, no i 2 standardowo :biggrin2:

....no to się pochwaliłem :ok: :fiu: :dirol: :biggrin2:

w słupkach is200 chyba nie miał poduszek powietrznych z tego co wiem to tylko kierowcy pasazera i fotelach.

Miał mój też ma :)
Awatar użytkownika
Kamil87
Lex user
Posty: 64
Rejestracja: 4 paź 2010, o 23:05
Model Lexusa: IS200
Kontakt:

Re: [IS200] Wymiana siedzeń na pół skórę

Post autor: Kamil87 »

Mój też ma w przednich słupkach poduchy :)

Dzisiaj udało mi się odwiedzić dwa miejsca, gdzie jak to mówili mają komplet w bardzo dobrym stanie :dash:
Niestety siedzenia były w opłakanym stanie, mocno zniszczone i przechowywane w masakrycznych warunkach.
Już doszedłem do wniosku, że jeśli trafi mi się komplet, gdzie tylko pasażer będzie miał regulację elektryczną, to taki wezmę. Pod warunkiem, że siedzenia będą naprawdę w bardzo dobrym stanie .

Mam pytanie co do wersji z manualnym siedzeniem, czy takowe będzie miało regulację wysokości?
Bo obecnie mam z obu stron taką samą regulację, ale zastanawiam się czy to nie był dodatek.
THE HARD WAY IS THE ONLY WAY :)
Obrazek
etech1981
Lex user
Posty: 53
Rejestracja: 15 paź 2010, o 21:25
Model Lexusa: IS350
Kontakt:

Re: [IS200] Wymiana siedzeń na pół skórę

Post autor: etech1981 »

Z tego co mi się wydaje wszystkie manualne siedzenia w IS200 miały regulację wysokości.
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: [IS200] Wymiana siedzeń na pół skórę

Post autor: maxkow »

Miały poduszki - ja mam w sumie 6: 2 w fotelach, 2 w słupkach, no i 2 standardowo :biggrin2:

....no to się pochwaliłem :ok: :fiu: :dirol: :biggrin2:[/quote]


w słupkach is200 chyba nie miał poduszek powietrznych z tego co wiem to tylko kierowcy pasazera i fotelach.[/quote]


Miał mój też ma :)[/quote]

a od ktorego roku bylo 6 PP ?? Kurcze moze mam i nie wiem , sa jakos oznaczone ??
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [IS200] Wymiana siedzeń na pół skórę

Post autor: tomekb »

maxlow po lifcie czyli 2. polowa 2001 is isk dostal w bogatrzych wersjach jeszcze xenony wersia prestige szyberdach grati no i wszytkie lexy mialy super podlokietnik ktorego nam bardzo brakuje oraz navi DVD na której mozna wgrac polskie mapy TOYOTY z 2010 roku nawet
Awatar użytkownika
czaplon
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:33
Model Lexusa: IS 200
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [IS200] Wymiana siedzeń na pół skórę

Post autor: czaplon »

maxkow pisze:Miały poduszki - ja mam w sumie 6: 2 w fotelach, 2 w słupkach, no i 2 standardowo :biggrin2:

....no to się pochwaliłem :ok: :fiu: :dirol: :biggrin2:

w słupkach is200 chyba nie miał poduszek powietrznych z tego co wiem to tylko kierowcy pasazera i fotelach.[/quote]


Miał mój też ma :)[/quote]

a od ktorego roku bylo 6 PP ?? Kurcze moze mam i nie wiem , sa jakos oznaczone ??[/quote]

no na słupkach wyraźnie jest napisane - SRS AIRBAG
Awatar użytkownika
Kamil87
Lex user
Posty: 64
Rejestracja: 4 paź 2010, o 23:05
Model Lexusa: IS200
Kontakt:

Re: [IS200] Wymiana siedzeń na pół skórę

Post autor: Kamil87 »

Udało się ! Znalazłem nareszcie odpowiednie fotele :) Wczoraj kupiłem i od razu założyłem :biggrin2:
Jest jedna wada, obecnie siedzenie pasażera jest elektryczne, a kierowcy manualne. Osobiście mi to nie przeszkadza, ale niestety ciężko trafić oba elektryczne.
Zdjęć mi się nie udało pstryknąć niestety, ale jeśli ktoś będzie miał pytania chętnie odpowiem. Najwięcej pracy było przy siedzeniu kierowcy ponieważ z Brytyjczyków siedzenie manualne jest bez regulacji wysokości. Jeśli ktoś będzie zainteresowany jak to zrobić postaram się zrobić opis.
Co do kabli, to wiadomo poduszki pasują, jeśli chodzi o podgrzewanie to nie podłączałem, ale jest możliwość. Przy elektrycznym fotelu trzeba było doprowadzić zasilanie i hula :)
Wymiana boczków, czy tylnej kanapy to już prosta sprawa. Ogólnie dużo pracy nie ma, trzeba się tylko dobrze za to wziąć.
Efekt jest niesamowity, po prosty bajka :) Polecam wszystkim, którzy myślą o wymianie. Jeśli ktoś chce kupić, to Ci goście od których kupowałem mieli jeszcze jeden komplet.
THE HARD WAY IS THE ONLY WAY :)
Obrazek
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [IS200] Wymiana siedzeń na pół skórę

Post autor: tomekb »

kamil no to witam w gronie is z półskura mysle ze jeszce znajdziesz fotel kierowsy elektryczny naprawde srodek jest duzo lepszy wie c z modu 6 jakbym nie mial polskóry to bym tez załozył
Awatar użytkownika
Kamil87
Lex user
Posty: 64
Rejestracja: 4 paź 2010, o 23:05
Model Lexusa: IS200
Kontakt:

Re: [IS200] Wymiana siedzeń na pół skórę

Post autor: Kamil87 »

Jestem zaszczycony, że mogę być w takim gronie :)
A co do elektryki, to zobaczymy, póki co mi pasuje tak jak jest ;)
THE HARD WAY IS THE ONLY WAY :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS200] Wymiana siedzeń na pół skórę

Post autor: Ralfx »

manualnie szybciej sie chyba fotel kładzie i przesuwa :) jeśli nie jeździ dwóch kierowców to nie powinno być to wadą że nie ma elektryki. Przynajmniej Twoi pasażerowie poczują szpanerski elektryczny fotel :D
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości