Spadek mocy przy włączonej klimatyzacji IS200

Problemy dotyczące modelu IS
Ronin
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:04
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Spadek mocy przy włączonej klimatyzacji IS200

Post autor: Ronin »

carinus pisze:Niestety spreżarka stawia dosyć spory opór i jezeli ktoś nie odczuwa tego to znaczy że w układzie już nie ma co spreżać.Nasze silniki mają może moc ale cieńki moment obrotowy i dlatego jest to tak odczuwalne.
Oprócz :LEXUS: mam jeszcze trzy samochodziki i w każdym jest klima, mam taki jeden egzemplarz trzymam go z sentymentu bo ma już 18 lat, silnik ma 110 kucyków i na nawiewnikach mogę chłodzić piwko, przy zewnętrznej tmp. +35 z nawiewnika daje pomiędzy 3 a 4 stopnie. I przy załączeniu kompresora nie ma żadnej różnicy w mocy, nie jest to nigdy odczuwalne. Po prostu sam to serwisuje i tak będzie chodziło do końca świata i jeszcze dzień dłużej.
Zapewniam cię że w każdym Lexusie i innym samochodzie nie powinno być to odczuwalne, a jeżeli tak jest to coś jest nie halo. I jeżeli ktoś mówi w serwisie że to przypadłość lexusa to niech idzie do szkoły i mu oddadzą pieniądze, bo go nic nie nauczyli.
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Spadek mocy przy włączonej klimatyzacji IS200

Post autor: carinus »

Mam 3 autka toyoty i w każdym odczuwam moment załączenia sprężarki.Powiedz mi jaką moc pobiera sprawny kompresor?
gzoom
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 11 sty 2012, o 15:53
Kontakt:

Re: Spadek mocy przy włączonej klimatyzacji IS200

Post autor: gzoom »

cut
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, o 15:04 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Ronin
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:04
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Spadek mocy przy włączonej klimatyzacji IS200

Post autor: Ronin »

carinus pisze:Mam 3 autka toyoty i w każdym odczuwam moment załączenia sprężarki.Powiedz mi jaką moc pobiera sprawny kompresor?
Sprawny kompresor powinien odejmować około 3 koni mechanicznych mocy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości