Dywaniki gumowe is 200

Problemy dotyczące modelu IS
elcede
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 31 paź 2012, o 10:55
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Siedlce
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Re: Dywaniki gumowe is 200

Post autor: elcede »

Odświeżam temat.
Poszukuje dywaników gumowych do is 200. Kupiłem jakieś uniwersalne ale kompletnie nie pasują i muszę je odesłać. Narazie mam na oku takie które trzeba będzie dociac. Te lepsze na allegro ze znakiem L nie mają w ogóle korytek i wszystko się będzie wylewać. Ktoś poleci jakieś pasujące ewentualnie które ładnie można przyciąć ale żeby się woda nie wylała z nich.
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Dywaniki gumowe is 200

Post autor: dS »

to ile ty chcesz tej wody tam wozić że ma ci się ona wylewać? ja kupiłem uniwersalny trochę go przyciąłem bo zawadzał o pedał i daje radę
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: Dywaniki gumowe is 200

Post autor: maniek_ls400 »

elcede pisze:Odświeżam temat.
Poszukuje dywaników gumowych do is 200. żeby się woda nie wylała z nich.
A nie łatwiej otrzepać buty wsiadając do samochodu ? Od zawsze (z wyjątkiem poloneza) miałem welurowe dywaniki - często jasne i nie występowały problemy z ich czystością. Samochód traktowany jako rodzinny także zimą więc często porusza się nim komplet pasażerów (2+2) i nie mam 'obórki'. Welurki wystarczy raz na miesiąc/dwa wyprać i jest git.
Gumowe dywaniki (moim zdaniem) szpecą auto i śmierdzą (gumą oczywiście).
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: Dywaniki gumowe is 200

Post autor: LinkPL »

Nie stosuje się gumaków do lex-a bo jak to wygląda ?? Jak ktoś ma u siebie gumoleon założony to przypominają mi się czasy małego fiata ... Wsiadasz do środka a tam leży prl ...

Estetyka nie każdego pociąga, ale jeśli ktoś ma założone gumowe, to musi wziąć pod uwagę jeden fakt. Woda która się rozleje, śnieg który się stopi pod wpływem ciepła wpływa w welur, spływa pod dywanik a potem zamarza i topi się jak rozgrzejemy samochód. Z czasem pod tą gumą uzbiera się znaczna ilość wody i ona w tej gumie i tym co wniesiemy z butami kiśnie jak ogóry pod naszymi nogami ... Dlatego, dywaniki gumowe posiadam (oryginał IS200), ale była to pierwsza rzecz którą wy... z tego samochodu ... wsiadasz a tam gumolit ...
Moim zdaniem dużo lepsze są dywaniki welurowe, ponieważ one wysychają z czasem i nie ma z tym problemu, a pod gumą gnije ścierwo i z czasem śmierdzi w całym samochodzie jak z trzewika ...

Pozdrawiam
Link
How far We can go ...
golas777
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 20:03
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Dywaniki gumowe is 200

Post autor: golas777 »

Też odświeżam temat szukałem trochę tych dywaników ale ciężko coś konkretnego znaleźć co o tym sadzicie? http://witpol.net/product_info.php?products_id=270
http://www.dywanikisamochodowe.sklep.pl ... uct_list/2

PS.
Chce założyć gumiaki na zimę żeby mi się syf nie robił.
Awatar użytkownika
Damian91
Lex Driver
Posty: 450
Rejestracja: 4 lut 2015, o 17:31
Model Lexusa: IS300 SC
Skąd:: Pruszków/Warszawa
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Kontakt:

Re: Dywaniki gumowe is 200

Post autor: Damian91 »

Ja mam te http://www.dywanikisamochodowe.sklep.pl ... uct_list/2 i polecam. W moim temacie znajdziesz fotki :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości