[IS200] Jaki rozmiar koła zapasowego?

Problemy dotyczące modelu IS
Awatar użytkownika
mikrus
Lex Driver
Posty: 525
Rejestracja: 6 mar 2012, o 12:05
Model Lexusa: GS430 mkII
Skąd:: ok. Poznań
Kontakt:

Re: [IS200] Jaki rozmiar koła zapasowego?

Post autor: mikrus »

Koledzy ponieważ zawsze warto mieć jednak dojazdówkę/zapasówkę chciałbym zapytać użytkowników SportCross'a i być może też kogoś, kto będzie wiedział jaki tutaj powinien znajdować się rozmiar koła, ewentualnie nawet linka z alledrogo. Mam oczywiście zestaw naprawczy, ale wiecie sami jak to jest. Nie zawsze to jest w stanie pomóc.
Załączniki
DSC03389.JPG
Pozdrawiam
Mikołaj
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [IS200] Jaki rozmiar koła zapasowego?

Post autor: dS »

pod tym plastikiem masz miejsce na pełno wymiarowe koło
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
mikrus
Lex Driver
Posty: 525
Rejestracja: 6 mar 2012, o 12:05
Model Lexusa: GS430 mkII
Skąd:: ok. Poznań
Kontakt:

Re: [IS200] Jaki rozmiar koła zapasowego?

Post autor: mikrus »

jutro sprawdzę, ale jeśli tak to niezła wtopa z mojej strony :) tak ładnie to wyglądało, że myślałem, że tego się nie rusza :)
Pozdrawiam
Mikołaj
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [IS200] Jaki rozmiar koła zapasowego?

Post autor: dS »

wtopa będzie jak się okaże ze tam leży już zapas :sarcastic:
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
mikrus
Lex Driver
Posty: 525
Rejestracja: 6 mar 2012, o 12:05
Model Lexusa: GS430 mkII
Skąd:: ok. Poznań
Kontakt:

Re: [IS200] Jaki rozmiar koła zapasowego?

Post autor: mikrus »

dS pisze:wtopa będzie jak się okaże ze tam leży już zapas :sarcastic:
tego nawet nie brałem pod uwagę :P będą jaja jak się okaże, że faktycznie tak jest :-)
Pozdrawiam
Mikołaj
Awatar użytkownika
mikrus
Lex Driver
Posty: 525
Rejestracja: 6 mar 2012, o 12:05
Model Lexusa: GS430 mkII
Skąd:: ok. Poznań
Kontakt:

Re: [IS200] Jaki rozmiar koła zapasowego?

Post autor: mikrus »

pod plasticzkiem piękne pełnowymiarowe koło :D ciekawe ile jeszcze schowków posiada to auto :]
Pozdrawiam
Mikołaj
adino1
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 21 gru 2012, o 14:57
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: [IS200] Jaki rozmiar koła zapasowego?

Post autor: adino1 »

mikrus pisze:pod plasticzkiem piękne pełnowymiarowe koło :D ciekawe ile jeszcze schowków posiada to auto :]
za sama tylną kanapą w bagażniku tez jest długi schowek...idealny na apteczkę, trójkąt i inne duperele :biggrin2:
Awatar użytkownika
bulikcbr
Lex user
Posty: 288
Rejestracja: 15 mar 2012, o 20:42
Model Lexusa: był IS 200 jest RX 400
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: [IS200] Jaki rozmiar koła zapasowego?

Post autor: bulikcbr »

Panowie z racji że we wtorek auto idzie po LPG ,a potrzebuje troche bagażnika to mam pytanie .Jaki rozmiar koła dojazdowego moge używać w razie "pany".Obecnie mam oryginalne 16" koła ale czy moge w razie czego kupić i dojechać ewentualne kilkanaście km na dojazdówce o rozmiarze 15" ??Czy ktos używał już zestawu naprawczego ?Czy opona się nie niszczy po jego użyciu?
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: [IS200] Jaki rozmiar koła zapasowego?

Post autor: Yarecki »

bulikcbr pisze:Panowie z racji że we wtorek auto idzie po LPG ,a potrzebuje troche bagażnika to mam pytanie .Jaki rozmiar koła dojazdowego moge używać w razie "pany".Obecnie mam oryginalne 16" koła ale czy moge w razie czego kupić i dojechać ewentualne kilkanaście km na dojazdówce o rozmiarze 15" ??Czy ktos używał już zestawu naprawczego ?Czy opona się nie niszczy po jego użyciu?
15" nie wejdzie bankowo bo się oprze o zacisk hamulcowy. Te zestawy niby są każdy je ma ale pewnie 2% ludzi używało.
Poza tym to jest po to by wpuścić zawartość i dojechać do wulkanizacji od ręki a nie uznawać koło za naprawione co pewnie większość czyni ;)
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [IS200] Jaki rozmiar koła zapasowego?

Post autor: janasek »

bulikcbr pisze:Panowie z racji że we wtorek auto idzie po LPG ,a potrzebuje troche bagażnika to mam pytanie .Jaki rozmiar koła dojazdowego moge używać w razie "pany".Obecnie mam oryginalne 16" koła ale czy moge w razie czego kupić i dojechać ewentualne kilkanaście km na dojazdówce o rozmiarze 15" ??Czy ktos używał już zestawu naprawczego ?Czy opona się nie niszczy po jego użyciu?

Poszukaj dojazdówki od Altezzy, ona ma chyba 16 cali i będzie bez problemu paswoać. Ceny wahają się między 50-250 zł za używkę. Jak dobrze poszukasz to wyrwiesz w dolnym przedziale cenowym.

Zestaw naprawczy - może nie niszczy opony ale po nim i tak naprawić oponę trzeba a wulkanizatorzy jak słyszą o użytym wcześniej zestawie naprawczym to marudza bo dodatkowo trzeba oczyścić z tego syfu wnętrze opony przed naprawą.
Luxusem jadę... :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości