IS 200 radio nie bierze płytek(nie wciaga jej do środka)

Problemy dotyczące modelu IS
Awatar użytkownika
bedok
Lex user
Posty: 122
Rejestracja: 3 maja 2011, o 19:30
Model Lexusa: GS 300 1999 „Biała Strzała”
Skąd:: wlkp
Kontakt:

Re: IS 200 radio nie bierze płytek(nie wciaga jej do środka)

Post autor: bedok »

kupiłem ten emulator zmieniarki, jak na razie (2 dni) działa bez zarzutu. Wreszcie koniec z żonglerką płytami :dance3:

Podłącza się po prostu wtyczkę do gniazda zmieniarki z tyłu oryginalnego radioodtwarzacza, nie jestem mechanikiem ani elektrykiem a montaż w Avensisie zajął mi jakieś 20 minut.

pozdrawiam
rog4l
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 26 lis 2010, o 22:22
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Bydgoszcz
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: IS 200 radio nie bierze płytek(nie wciaga jej do środka)

Post autor: rog4l »

Orientuje się ktoś, czy ten emulator działa mimo zaciętej zmieniarki (ERR3)?
Awatar użytkownika
tomio
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 16 lis 2010, o 17:05
Model Lexusa: Był IS 200, jest AR 159 SW
Skąd:: Olkusz okolice
Lokalizacja: Olkusz okolice...
Kontakt:

Re: IS 200 radio nie bierze płytek(nie wciaga jej do środka)

Post autor: tomio »

rog4l pisze:Orientuje się ktoś, czy ten emulator działa mimo zaciętej zmieniarki (ERR3)?
Tak, działa. Niesprawna, wbudowana zmieniarka nie ma nic do działania zewnętrznej. Gdy kupiłem Lexa zmieniarkę CD miałem już padniętą, dlatego kupiłem emulator.
Indywidualista
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2013, o 21:17
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Siedlce
Kontakt:

Re: IS 200 radio nie bierze płytek(nie wciaga jej do środka)

Post autor: Indywidualista »

Tak przeglądam forum i większość poleca cyfrową zmieniarkę mp3 jeśli nasza cd padnie. Nie widzę w tym nic złego ale zastanawiając się nad jej zakupem natrafiłem na zmieniarkę cd od innego modelu toyoty z takim samym złączem tzn 5+7 pin. Czy ktoś się może orientuje czy po podłączeniu takiej zmieniarki będzie to działało/współgrało z radyjkiem od IS 200?

Link do zmieniarek:
http://allegro.pl/zmieniarka-cd-toyota- ... 37426.html ten model można trafić nawet za 100 zł, co mogłoby być niezłą alternatywą :) oczywiście trzeba będzie gdzieś to upchać prawdopodobnie w bagażniku,

http://allegro.pl/zmieniarka-toyota-cor ... 62100.html z kolei ten model sporo droższy i zapewne większość stwierdzi że nie opłacalny w stosunku do xCarlinka, ale jeśli ktoś się uprze na cd to wiadomo co zrobi, myślę ze za 200 plnów udało by się znaleźć, jej gabaryty to duża zaleta w stosunku do pierwszej propozycji.

Jeśli chodzi o kostkę to nie będę miał z tym problemu, coś się dorobi :wink: Kwestia tylko czy to zadziała :) Jeśli zadziała to wydaje mi się że poszukując zmieniarki można sugerować się tymi wytycznymi z tabeli (załącznik poniżej) którą znalazłem tutaj http://mpx.pl/cyfrowa-zmieniarka-usbsd- ... -p-68.html

Na koniec jeszcze jedno posiadam oryginalne radio do naszego is 200 w 100% sprawne, jednakże z kostka na 20 pin (moje jest na 18) . Dzięki uprzejmości kolegi z forum Grzegorzappp radio zostało sprawdzone-działa. Przy okazji porównaliśmy jakość dźwięku odtwarzanego z płyty cd i zmieniarki cyfrowej-którą posiada Grzegorz. Test wypadł na korzyść (oczywiście) audio cd :dj2:

Liczę na waszą pomoc Panowie i Panie ;)
Załączniki
bigg 5+7.jpg
bigg 5+7.jpg (94.31 KiB) Przejrzano 2838 razy
Awatar użytkownika
DziadekCBO
Lex user
Posty: 229
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 19:30
Model Lexusa: IS 200 Sport/ IS350
Skąd:: Oświęcim
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Re: IS 200 radio nie bierze płytek(nie wciaga jej do środka)

Post autor: DziadekCBO »

bedok pisze:kupiłem ten emulator zmieniarki, jak na razie (2 dni) działa bez zarzutu. Wreszcie koniec z żonglerką płytami :dance3:

Podłącza się po prostu wtyczkę do gniazda zmieniarki z tyłu oryginalnego radioodtwarzacza, nie jestem mechanikiem ani elektrykiem a montaż w Avensisie zajął mi jakieś 20 minut.

pozdrawiam
Jak dobrze rozumiem to żeby podłączyć yatura trzeba wyłączyć ori zmieniarkę i podpiąć pod to samo wejście? Czyli nie można mieć jednego i drugiego?
Awatar użytkownika
tomcio105
Lex Driver
Posty: 441
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:15
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ch-w/DG
Kontakt:

Re: IS 200 radio nie bierze płytek(nie wciaga jej do środka)

Post autor: tomcio105 »

DziadekCBO pisze:
bedok pisze:kupiłem ten emulator zmieniarki, jak na razie (2 dni) działa bez zarzutu. Wreszcie koniec z żonglerką płytami :dance3:

Podłącza się po prostu wtyczkę do gniazda zmieniarki z tyłu oryginalnego radioodtwarzacza, nie jestem mechanikiem ani elektrykiem a montaż w Avensisie zajął mi jakieś 20 minut.

pozdrawiam
Jak dobrze rozumiem to żeby podłączyć yatura trzeba wyłączyć ori zmieniarkę i podpiąć pod to samo wejście? Czyli nie można mieć jednego i drugiego?
Z tego co wiem można mieć dalej oryginalną zmieniarkę i yatoura, co nawet na aukcjach z tą zmieniarką jest napisane...
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości