Podwozie progi korozja

Problemy dotyczące modelu IS
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: Podwozie progi korozja

Post autor: michalm320 »

prodigy007 pisze:Ja wlasnie odradzam z całego serca BOLLa, przerabiałem ten temat i twierdze ze ten preparat sie nadaje nawet do wyrzucenia :najper: :lame:
A ja znów Bolla polecam. Miałem tym zrobioną Hondę, teraz w Lexusie mam tym zrobione całe tylne nadkola. I nic nie odpada, trzyma się dobrze, kamienie nie walą po rantach nadkoli.
Obrazek
prodigy007
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is 200
Skąd:: zywiec
Kontakt:

Re: Podwozie progi korozja

Post autor: prodigy007 »

Hmm moze masz jakis inny ja mialem tego w sprayu robiłem tym, kumpel robil nikt zadowolony nie był potem ojciec kupil w jakims 5litrowym baniaku jakas smołe do konserwacji czy Bog wie co to było trzyma sie na fiescie do teraz jak skała :szok:
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: Podwozie progi korozja

Post autor: michalm320 »

Ja robiłem czymś takim i też się trzyma jak cholera:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Podwozie progi korozja

Post autor: forest »

środki marki Boll ogólnie są mega dobre, więc polecam.
SC430 '2002
prodigy007
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is 200
Skąd:: zywiec
Kontakt:

Re: Podwozie progi korozja

Post autor: prodigy007 »

Dzis wkoncu obejrzalem se podwozie i stwierdzam japonczyku ktory skladales moj samochod odje***** kawał dobrej roboty. ciekawi mnie tylko co tam pod tymi plastikami sie chowa bo pozasłaniane jak okna do rezydencji Kim Dzong Una :smile:
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: Podwozie progi korozja

Post autor: michalm320 »

prodigy007 pisze:Dzis wkoncu obejrzalem se podwozie i stwierdzam japonczyku ktory skladales moj samochod odje***** kawał dobrej roboty. ciekawi mnie tylko co tam pod tymi plastikami sie chowa bo pozasłaniane jak okna do rezydencji Kim Dzong Una :smile:
Którymi plastikami?
Obrazek
prodigy007
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 20:22
Model Lexusa: is 200
Skąd:: zywiec
Kontakt:

Re: Podwozie progi korozja

Post autor: prodigy007 »

Ady te osłony plastikowe pod podwoziem, moze zabardzo sie jaram ale nigdy takich nie mialem :beach:
ojciec
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 23 sty 2013, o 23:42
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Podwozie progi korozja

Post autor: ojciec »

Dajecie 1200 zł i macie full profeska zrobione zabezpieczenie podwozia + jeszcze 5 lat gwarancji + uzupełnienie ubytków po roku za darmo. Do sprawdzenia: antykorozja
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: Podwozie progi korozja

Post autor: kupiec1985 »

a zauważył ktoś korozje na czole maski z prawej (czyt od strony kierowcy) strony 2wypustu od zamka ?? ja kupiłem lekko uderzonego lexa od strony pasażera i maska maiła wybrzuszone zagięcie z prawej strony od rudej a druga która kupiłem miała tak samo . kiedy oszlifowałem była już tam zaawansowana korozja to wycieliłem i zrobiłem wstawkę z blachy zakonserwowałem i pomalowałem. tylko zastanawiało mnie to ze maska którą kupiłem miała w tym samym miejsc u rudą co stara i pomyślałem ze nie tylko u mnie był ten wyjątek. rocznik 2005
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 793
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: Podwozie progi korozja

Post autor: LinkPL »

kupiec1985 pisze:a zauważył ktoś korozje na czole maski z prawej (czyt od strony kierowcy) strony 2wypustu od zamka ?? ja kupiłem lekko uderzonego lexa od strony pasażera i maska maiła wybrzuszone zagięcie z prawej strony od rudej a druga która kupiłem miała tak samo . kiedy oszlifowałem była już tam zaawansowana korozja to wycieliłem i zrobiłem wstawkę z blachy zakonserwowałem i pomalowałem. tylko zastanawiało mnie to ze maska którą kupiłem miała w tym samym miejsc u rudą co stara i pomyślałem ze nie tylko u mnie był ten wyjątek. rocznik 2005
Jedyne miejsce w którym pokazuje się rdza w tym samochodzie ... u mnie było to samo, później kupiłem bez ...

Pozdro
Link
How far We can go ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości