radioodtwarzacz opinie

Problemy dotyczące modelu IS
Awatar użytkownika
Gierade
Lex user
Posty: 224
Rejestracja: 10 paź 2012, o 12:49
Model Lexusa: IS200
Skąd:: SBE
Kontakt:

Re: radioodtwarzacz opinie

Post autor: Gierade »

Travis pisze:Sam mam radio Kenwood podłączony do ori wzmaka [...] w głośnikach jest syk i gra bardzo głośno od samego dołu.
Męczyło mnie to o napisałeś i wczoraj testowo podpiąłem bypass i inne radio.
Żadnego syku w głośnikach, ani problemu z regulacją głośności nie ma. Radio gra normalnie od dołu - ani nie za cicho, ani nie za głośno.

Zdaję sobie sprawę, że nie jest to żadne złote rozwiązanie i w większości przypadków cyfrowa zmieniarka okaże się lepszym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: radioodtwarzacz opinie

Post autor: dS »

Gierade pisze:
Travis pisze:Sam mam radio Kenwood podłączony do ori wzmaka [...] w głośnikach jest syk i gra bardzo głośno od samego dołu.
Męczyło mnie to o napisałeś i wczoraj testowo podpiąłem bypass i inne radio.
Żadnego syku w głośnikach, ani problemu z regulacją głośności nie ma. Radio gra normalnie od dołu - ani nie za cicho, ani nie za głośno.

Zdaję sobie sprawę, że nie jest to żadne złote rozwiązanie i w większości przypadków cyfrowa zmieniarka okaże się lepszym rozwiązaniem.
bypass, jak sama nazwa wskazuje, omija ci wzmaka, więc nie ma powodów aby coś grało nie tak jak nalezy gdy głosniki masz podpięte bezpośrednio pod radyjko
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
Gierade
Lex user
Posty: 224
Rejestracja: 10 paź 2012, o 12:49
Model Lexusa: IS200
Skąd:: SBE
Kontakt:

Post autor: Gierade »

Faktycznie nie doczytałem, że kolega Travis ma podpięte radio pod wzmacniacz. W takim bądź razie nie było tematu i faktycznie zmieniarka będzie najlepszym rozwiązaniem ;)
corner
Lex user
Posty: 63
Rejestracja: 14 cze 2013, o 22:56
Model Lexusa: gs430
Skąd:: Szczytno
Kontakt:

Re: radioodtwarzacz opinie

Post autor: corner »

k0zz pisze:I kilka dodatkowych pytań :
- Czy napis Lexus na tylnych głośnikach o czymś świadczy? Widziałem modele bez tego napisu.
Po czym poznać czy mam Premium Sound? Na tylnych głośnikach brak jest napisu Lexus.
Mam oryginalne radio 2DIN ze zmieniarką. Brak navi
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: radioodtwarzacz opinie

Post autor: dS »

Nie było innego radia jak 2DIN ze zmieniarką. Na słupku w nogach pasażera powinien być wzmacniacz(należy wyjąć schowek, aby to zrobić ściśnij jego boki i sam wypadnie). Jeśli jest masz to lepsze audio. Ewentualnie jak na tweeterach(te małe trójkątne głośniczki w drzwiach) masz tak jak Travis logo HarmanKardon to masz najlepsze seryjne audio.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości