nawigacja

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
jolo79
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 20 lip 2013, o 16:31
Model Lexusa: is250
Skąd:: zabrze
Kontakt:

nawigacja

Post autor: jolo79 »

witam serdecznie jestem posiadaczem is250 mam pytanie odnosnie trybu nocnego w navi czy cos takiego jest chodzi mi o zmiane koloru wyswietlacza w nocy bo bardzo daje p o oczach
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: nawigacja

Post autor: q3_ »

Witaj,
Jest tryb nocny jak najbardziej. O ile dobrze pamiętam, to w ustawieniach można ustalić czy ma być automatycznie włączany jak się ściemni. Chyba można również ręcznie przełączać naciskając przycisk "Display" po lewej stronie ekranu nawigacji.
Pzdr.
Q3
jolo79
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 20 lip 2013, o 16:31
Model Lexusa: is250
Skąd:: zabrze
Kontakt:

Re: nawigacja

Post autor: jolo79 »

Dziękuję muszę sprawdzic ale nie wiem gdzie w ustawieniach chyba wszystko juz przeszukalem
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: nawigacja

Post autor: q3_ »

Zerknąłem jeszcze na szybko do ustawień. Rzeczywiście tam nic nie ma na ten temat. Co ciekawe pod przyciskiem DISP też nie widać możliwości zmiany w dzień. Jestem na przekonany, że możliwość ustawienia jest. Być może pod przyciskiem DISP w momencie jak na zewnątrz jest ciemno. Jeśli będę mógł sprawdzić po ciemku to jeszcze zerknę i dam znać.
Pzdr.
Q3
jolo79
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 20 lip 2013, o 16:31
Model Lexusa: is250
Skąd:: zabrze
Kontakt:

Re: nawigacja

Post autor: jolo79 »

Wydaje mi się ze jednak nie ma tego ustawienia niestety chyba że ktoś ma jakiś sposób
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości