Po co to jest

Problemy dotyczące modelu IS
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Po co to jest

Post autor: Dawid0ss »

W sumie pytanie z tytułu tematu. Pod przednimi siedzeniami są jakby plastikowe dysze skierowane na stopy osób, siedzących na tylnej kanapie. Ale z tych dysz nie wydobywa się żadne powietrze. Próbowałem wszystkie ustawienia wentylacji. Po co to zatem jest ?
Pzdr
Awatar użytkownika
blue
Lex Maniak
Posty: 983
Rejestracja: 2 sty 2014, o 20:16
Model Lexusa: IS200 Sport
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Po co to jest

Post autor: blue »

Do wentylacji. Ustaw na nogi i daj nawiew na HI.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Po co to jest

Post autor: Dawid0ss »

blue pisze:Do wentylacji. Ustaw na nogi.
Próbowałem. Nic nie wieje. A może te dysze zasysają powietrze ?
Awatar użytkownika
blue
Lex Maniak
Posty: 983
Rejestracja: 2 sty 2014, o 20:16
Model Lexusa: IS200 Sport
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Po co to jest

Post autor: blue »

Nie. One dmuchają. Możesz mieć coś niedrożne. Można je zdemontować i wyczyścić (powinny wyskoczyć po pociągnięciu, trzeba poruszać lewo-prawo).
A działa Ci nadmuch na nogi z przodu? To jest ze sobą spięte kanałami powietrznymi, więc musiałbyś mieć chyba gdzieś tam mysz po drodze, żeby nie dmuchało do tyłu ;)
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Po co to jest

Post autor: Dawid0ss »

blue pisze:Nie. One dmuchają. Możesz mieć coś niedrożne. Można je zdemontować i wyczyścić (powinny wyskoczyć po pociągnięciu, trzeba poruszać lewo-prawo).
A działa Ci nadmuch na nogi z przodu? To jest ze sobą spięte kanałami powietrznymi, więc musiałbyś mieć chyba gdzieś tam mysz po drodze, żeby nie dmuchało do tyłu ;)
Z przodu na przeszczepy wieje przeokrutnie. Czasami się zastanawiam czy stopy mam nadal w aucie, czy to już może ruda podłogę pojadła. Pzdr
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Po co to jest

Post autor: endrju1 »

Jak na przód wieje mocno, a na tył wcale, to coś przytkane. U mnie przy ustawieniu nadmuchu na 3 z przodu wieje dość przyzwoicie i nieco tylko słabiej na tył.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Po co to jest

Post autor: Dawid0ss »

endrju1 pisze:Jak na przód wieje mocno, a na tył wcale, to coś przytkane. U mnie przy ustawieniu nadmuchu na 3 z przodu wieje dość przyzwoicie i nieco tylko słabiej na tył.
No dobra. W takim razie się temu przyjrzę. Natomiast dziwne jest to, że po obu stronach te myszy przytkały temat jednocześnie. Pzdr
gs300gs300
Lex user
Posty: 83
Rejestracja: 10 gru 2013, o 23:17
Model Lexusa: 2002 GS300
Skąd:: Krk
Kontakt:

Re: Po co to jest

Post autor: gs300gs300 »

W moim GS jest tak, że aby wiało na nogi (tym nawiewem pod kolumna kierowniczą) to trzeba przymknąć albo całkiem zamknąć lewy nawiew.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości