Wymiana szybki w lusterku - firma godna polecenia?

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
Jago
Lex user
Posty: 188
Rejestracja: 11 maja 2013, o 13:53
Model Lexusa: JCE10 2JZ-GE / XF10 1UZ-FE
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Wymiana szybki w lusterku - firma godna polecenia?

Post autor: Jago »

Muszę wymienić szybkę w lusterku zewnętrznym prawym (jest odbarwione). Nie chcę wymieniać całego lusterka, bo to, które mam, jest bardzo ładne - poza rzecz jasna tym szkłem. Czy może ktoś polecić dobrą firmę z Poznania lub okolic, która niedrogo i profesjonalnie wymieniłaby mi to szkło? Czy orientuje się ktoś, jakie ono powinno mieć właściwości?
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: Wymiana szybki w lusterku - firma godna polecenia?

Post autor: maniek_ls400 »

Żartujesz z tm wyjęciem/wymianą ? Wystarczy wziąć miękką szmatkę owinąć nią szkło i pociągnąć od dolu za szybę lustra wypnie się z zaczepów z całą ramką. Kup na alle.. używane szkło z ramką wciśniesz w miejsce wyjętego i po kłopocie. A jeśli nie znajdziejsz to polecam dorobić u gości, którzy robią lustra asferyczne wtedy będziesz dużo widział w 'martwym polu'.
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
tofex
Lex user
Posty: 165
Rejestracja: 8 lis 2011, o 08:24
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Wymiana szybki w lusterku - firma godna polecenia?

Post autor: tofex »

Ja kupiłem samo szkło na allegro za 20 zł. Przyciemnione, ale oczywiście nie fotochromatyczne. Wymiana, tak jak pisze maniek bardzo prosta. Ja się trochę postarałem i przekleiłem starą folię grzejną
Jago
Lex user
Posty: 188
Rejestracja: 11 maja 2013, o 13:53
Model Lexusa: JCE10 2JZ-GE / XF10 1UZ-FE
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Wymiana szybki w lusterku - firma godna polecenia?

Post autor: Jago »

Dzięki, maniek_ls400 i tofex, ale to połowa odpowiedzi. Pytałem o godną polecenia firmę sprzedającą takie szkła.

Może rzeczywiście demontaż tej szybki jest banalnie prosty, ale ja po prostu chciałem podjechać w konkretne miejsce i mieć to od ręki zrobione :)

Czy to będzie ok?: http://allegro.pl/lexus-is-200-wklad-sz ... 37440.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości