Dywaniki

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
przemosc
Lex Driver
Posty: 349
Rejestracja: 13 cze 2014, o 01:33
Model Lexusa: IS300/RX300/ES300h
Skąd:: Rzyki
Kontakt:

Re: Dywaniki

Post autor: przemosc »

Wg mnie jak na lato tak i na zime duzo lepszym rozwiazaniem jest jak Wy to ladnie okreslacie "pers" :p na lato tylko jasny i wbrew opiniom jest duzo latwiejszy w utrzymaniu niz czarny (sam uzytkuje wiec mowie to z doswiadczenia) wlasnie ze wzgledu chociazby kurzu czy piachu - po prostu na nim tego nie widac a co do zimy to proponuje czarny...nie widac tego syfu a i duzo lepiej zbiera wode (szczegolnie wazne na bezowej podlodze), nie wylewa sie przy kazdym hamowaniu a wysuszyc go przez noc to tez nie klopot.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Dywaniki

Post autor: Dawid0ss »

DanLexus pisze:Jak widać, wszystko zależy od podejścia do tematu i dbania (uważania) na to co się "wnosi" do samochodu. Mi też nie podobają się "gumy" i latem jeżdżą w bagażniku na wszelki wypadek, a pod nogami są OEM dywaniki welurowe. Jednak już zimą - nie ma uproś - "guma" powraca do łask.
Mi najbardziej przeszkadzał zapach gumy w aucie. Co prawda słaby, ale jednak to czuć. Na welurowych dywanikach jeździłem już drugą zimę. Śnieg i wilgoć to żaden problem. Jak się non stop korzysta z klimatyzacji, to bardzo szybko to wysycha. A z błotem na szczęście nie mam do czynienia ;-) Pzdr
Awatar użytkownika
Pawełn
Lex Driver
Posty: 400
Rejestracja: 6 paź 2012, o 14:43
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: Dywaniki

Post autor: Pawełn »

Dawid0ss pisze: Mi najbardziej przeszkadzał zapach gumy w aucie. Co prawda słaby, ale jednak to czuć.
Guma nie musi mieć jakiegokolwiek zapachu, uwierz.
Fakt że oemowym woda i śnieg wiele złego nie czynią tym bardziej że nie przedostają się głębiej bo gumę mają od spodu:)
Tym niemniej warto o nie dbać bo nowych ori do mk1 nie kupi się już.
レクサス
Awatar użytkownika
luxus
Lex Maniak
Posty: 700
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:03
Model Lexusa: IS200 2GS300 2GS430
Skąd:: JAWORZNO-ŚLĄSK
Lokalizacja: JAWORZNO-ŚLĄSK
Kontakt:

Re: Dywaniki

Post autor: luxus »

GDYBY BÓG PREFEROWAŁ PRZEDNI NAPĘD TO WSZYSCY CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH...
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości