Otwieranie okien

Problemy dotyczące modelu IS

Otwieranie okien

Postprzez anutemix » 22 lut 2014, o 15:56

Witam mam pytanie odnosnie otwierania okien. Przy drzwiach kierowcy sa 4 przyciski otwierania wszystkich okien, tylne szyby nie moge otworzyc tylko przednie i podswietlenie przyciskow miga spotkal sie ktos juz z taka sytuacja? Dodam ze przy tylnych drzwiach normalnie dziala tylko z panelu kierowcy nie, z gory dziekuje za odp. Pozdrawiam :smile:
anutemix
Lex user

Model Lexusa: is250

Re: Otwieranie okien

Postprzez bamss » 22 lut 2014, o 16:00

probowales poklikac blokada tylnich okien?
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
bamss
Lex Driver

Postprzez michuu » 22 lut 2014, o 17:29

anutemix napisał(a):Witam mam pytanie odnosnie otwierania okien. Przy drzwiach kierowcy sa 4 przyciski otwierania wszystkich okien, tylne szyby nie moge otworzyc tylko przednie i podswietlenie przyciskow miga spotkal sie ktos juz z taka sytuacja? Dodam ze przy tylnych drzwiach normalnie dziala tylko z panelu kierowcy nie, z gory dziekuje za odp. Pozdrawiam :smile:

W toyocie GT86 tak miałem jak w zimie szyba przymarzła, wywołała błąd i zaczęło podświetlenie migać.
Odłączenie akumulatora na 90 sek. omoglo
michuu
Lex user

Model Lexusa: Prius

Postprzez peter » 27 lut 2014, o 02:16

miales rozladowany akumulator??? po rozladowanu trzeba programowac szyby. moze to jest problemem
peter
Nowy lex user

Model Lexusa: IS 220d

Postprzez czosnek » 27 lut 2014, o 20:38

A jak programuje się szyby w IS200? Wiesz może peter?

Mam taki problem, że nie działa mi AUTO dla szyby kierowcy. w dół szyba zjeżdża bez problemu, ale jak próbuję ją podnieść przez AUTO to jedzie do góry po czym zjeżdża o 10cm. Najbardziej wkurzające jest to po zgaszeniu silnika, bo każde kliknięcie traktowane jest jako AUTO. Nawet delikatne i muszę włączyć zapłon, żeby podnieść szybę.
czosnek
Nowy lex user

Model Lexusa: is200

Odp: Otwieranie okien

Postprzez Damian87 » 27 lut 2014, o 21:30

czosnek napisał(a):A jak programuje się szyby w IS200? Wiesz może peter?

Mam taki problem, że nie działa mi AUTO dla szyby kierowcy. w dół szyba zjeżdża bez problemu, ale jak próbuję ją podnieść przez AUTO to jedzie do góry po czym zjeżdża o 10cm. Najbardziej wkurzające jest to po zgaszeniu silnika, bo każde kliknięcie traktowane jest jako AUTO. Nawet delikatne i muszę włączyć zapłon, żeby podnieść szybę.

Proszę..:)
viewtopic.php?t=282
Damian87
Lex Driver

Model Lexusa: IS 200

Re: Odp: Otwieranie okien

Postprzez anutemix » 5 mar 2014, o 21:03

Witam dziekuje wszystkim za zainteresowanie, jak kolega pisal odlaczenie aku pomoglo pozniej otworzylem wszystkie szyby przy kazdych dzwiach i smiga :piwko: Pozdrawiam lex userow:)
anutemix
Lex user

Powrót do IS