Uszczelnianie rozklejanych lamp

Problemy dotyczące modelu IS
Awatar użytkownika
DziadekCBO
Lex user
Posty: 229
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 19:30
Model Lexusa: IS 200 Sport/ IS350
Skąd:: Oświęcim
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Re: Uszczelnianie rozklejanych lamp

Post autor: DziadekCBO »

Dokladnie. Koncepcja wizerunku auta zmienia sie czesto. :)
jes
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 30 paź 2010, o 20:44
Model Lexusa: GS 450H
Skąd:: Skoczów
Kontakt:

Re: Uszczelnianie rozklejanych lamp

Post autor: jes »

klexus pisze:
jes pisze:
klexus pisze:Tylko takie cudo http://goliat.com.pl/uszczelniacz-butyl ... ,5264,4116

Lampy sa klejone na butylowych klejach, co Wy tam kolego wyżej piszecie ciekawe czy rozkleisz taką lampę później???
A po kiego grzyba znowu rozklejać lampy?
Jak robię lampy które mają 10 i więcej lat,to nie ma potrzeby przez następne 10 lat wchodzić do nich. Po prostu przeżyją auto.
Generalnie klej, który proponuję jest dużo lepszy, również demontowlny. Każdy klej ma swoją wytrzymałość temperaturą - ten też
a jak będę chciał zmienić kolor lamp na różowy po 2 tyg to co beton, ten klej który Ty proponujesz twardnie na beton, chodzi o to by była to taka sama masa klejąca czyli butylowa,
a skąd wiesz ze da rade rozkleić ten przez Ciebie proponowany środek pod wpływem temperatury próbowałeś??
Tak próbowałem i da radę, to nie jest beton :laugh1:
Jest trochę zachodu bo i temperatura w której klej traci własności jest wyższa.
Ten klej, który proponujesz też używałem (uczyłem się na nim) - dobry, zależy kto co potrzebuje. Ja ani osoby, którym naprawiałem reflektory nie miały potrzeby w nich grzebać co chwilę.
Awatar użytkownika
DziadekCBO
Lex user
Posty: 229
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 19:30
Model Lexusa: IS 200 Sport/ IS350
Skąd:: Oświęcim
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Re: Uszczelnianie rozklejanych lamp

Post autor: DziadekCBO »

Ja mam plasti dipa w reflektorach. Nie wiem jak to sie zachowuje w wysokiej temp. Im nizsza temp rozklejania tym lepiej dla mnie. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości