Wyłączenie ustawiania kierownicy

Problemy dotyczące modelu GS
daro3411
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 2 lis 2014, o 13:50
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Biała Podlaska
Kontakt:

Re: Wyłączenie ustawiania kierownicy

Post autor: daro3411 »

Mateusz L pisze:Aha...Już rozumiem:)
Zdziwiła mnie jeszcze kolejna rzecz. Włożyłem płytę do zmieniarki, bo lubię jak coś gra w samochodzie, ale nie koniecznie ( z tego samego powodu, co z kierownicą) podoba mi się, że za każdym razem wyjeżdża antena...Myślałem, że jak będzie CD, to antena nie będzie się wysuwać...a tu klops...Czy to też jest w ustawieniach komputera, czy tak już musi być?
Sprawdź, czy przypadkiem nie masz włączonej funkcji "TI" (traffic info.) - na swoim radio... :) Ja też się dziwiłem w swoim LS400, że na CD wysuwała się antena (gdzie na początku użytkowania LSa nie zauważyłem tego...). Później doszedłem do tego, że bawiąc się radiem, włączyłem tę funkcję :) Po wyłączeniu tej funkcji, antena się nie wysuwa na CD!
Pozdro!
Mateusz L
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2015, o 21:48
Model Lexusa: GS 300 II 2002r.
Skąd:: Siedlce
Kontakt:

Re: Wyłączenie ustawiania kierownicy

Post autor: Mateusz L »

Dzięki za info :) Sprawdziłem i u mnie, nawet po wyłączeniu funkcji (TA) antena zostaje wysunięta na CD...Niestety, choć popatrzę jeszcze po podłączeniu kompa i jutro jeszcze raz dokładnie, bo może coś pominąłem...Może ktoś potwierdzić, czy u niego w GS 300 antena zostaje po wyłączeniu TA? Pozostaje mieć nadzieję, że wystarczy w razie czegoś tylko wymiana bata za sto parę złotych (zamiennik na allegro) i spokój na długi czas w razie awarii...PS. Wg. instrukcji da się wyłączyć automatyczną kierownicę w GS 300 :)...znalazłem taki zapis...
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Wyłączenie ustawiania kierownicy

Post autor: owczar »

W aucie, które ma możliwość ustawienia tego komputerem najprościej jest to zrobić właśnie w ten sposób. Gs od mkii w górę na taką opcję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości