GS 450H mkIV numery lamp tylnych

Problemy dotyczące modelu GS
ODPOWIEDZ
Kafecz
Lex user
Posty: 258
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 01:26
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: UK/Mazury
Kontakt:

GS 450H mkIV numery lamp tylnych

Post autor: Kafecz »

Witam wszystkich
Moje zapytanie dotyczy numerów które są na lampach od klapy bagażnika. Patrząc od tyłu lampa lewa posiada numer:
SAE R(3) T10
KOITO 30394
R10 02 AR 00 E11( w kółku ) 5715. Pod AR 00 jest strzałka skierowana w lewo.

Lampa prawa posiada numer:
KOITO 3095
R10 02 F1 00 E11( w kółku ) 5716. Pod F01 jest strzałka skierowana w prawo.
Auto zostało kupione w UK od dealera jako bezwypadkowe z roczną gwarancją kilka dni temu. Moje obawy wzbudziło: brak plastikowych klipsów mocujących dyfuzor od spodu samochodu, brak kilku klipsów, zaślepek śrub w bagarzniku a także szczeliny w zderzaku. Na piątek jestem umówiony z serwisem na poprawę tego zderzaka. Jeżeli jednak okazałoby się, że auto ma jakąś historię wypadkową będę chciał je zwrócić.
Poza tym jeszcze jedna rzecz mnie trapi. Zaobserwowałem poczas jazdy ze stałą prędkością delikatne wibracje na kierownicy. Najwyraźniej to czuć między 50-60 km/h. Z tym, że nie jest to typowe bicie źle wyważonego koła. Podczas przyspieszania jak i hamowania tego nie czuć. Poza tym wydaje mi się że kierownica właśnie przy takich prędkościach nie ma płynnych ruchów tylko delikatne przeskoki. Może jestem przewrażliwiony ale mam takie odczucia.
Kafecz
Lex user
Posty: 258
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 01:26
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: UK/Mazury
Kontakt:

Re: GS 450H mkIV numery lamp tylnych

Post autor: Kafecz »

UP
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości