Siłownik gazowy klapy tył bagażnika

Problemy dotyczące modelu GS
ODPOWIEDZ
kekereke7
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:07
Model Lexusa: GS 300 MK 3
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Siłownik gazowy klapy tył bagażnika

Post autor: kekereke7 »

Witam . Siłowniki klapy tył bagażnika mi się skończyły i kupiłem na allegro Magneti Marelli. 485N maja napisane, ale nie działają jak oryginalne. Jak opuszczam klapę to klapa opada do końca. Nie jak w starych tzn, opadła do pewnego momentu i została dociągnięta przez mechanizm domykania. Siłowniki są w stanie, że gołymi rekoma je nie złoże, ale to nie jest to .Czy macie tak samo czy ja trafiłem na bubla. Albo dajcie namiary na produkt który działa poprawnie.
I jeszcze jedno czy ma ktoś namiary na plastikowe zaślepki od tylnych lamp w bagażniku, bo nigdzie nie mogę znaleźć tego, a jak zaglądam do kufra to trochę lipa to wygląda. Dwie świecące dziury. A i jeszcze od bezpieczników po lewej stronie nie mam. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Siłownik gazowy klapy tył bagażnika

Post autor: Nemo 77 »

Oryginaly też miały 485? Daj im trochę czasu niech popracują.Może to coś zmieni.Ja z przodu zalożyłem MM i jest OK.
kekereke7
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:07
Model Lexusa: GS 300 MK 3
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: Siłownik gazowy klapy tył bagażnika

Post autor: kekereke7 »

Ale one pracują od nowego roku. :ireful3:
rodzyneck
Lex user
Posty: 52
Rejestracja: 12 wrz 2016, o 22:06
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Siłownik gazowy klapy tył bagażnika

Post autor: rodzyneck »

Ja kupiłem krosno i mam to samo - otwiera się ładnie ale przy zamykaniu muszę trzymać bo jak piźnie to koniec :D
Od mniej więcej 1/3 wysokości po prostu klapa spada
Jakby ktoś miał sprawdzone jakieś to mówcie
kekereke7
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:07
Model Lexusa: GS 300 MK 3
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: Siłownik gazowy klapy tył bagażnika

Post autor: kekereke7 »

Kupiłem na allegro używane oryginalne siłowniki po 30zl za sztukę. Gdy zamontowalem jeden już było widać gołym okiem poprawę :dance3: zamontowałem drugi i klapa chodzi jak marzenie. :podziw: a nowe Magneti Marelli poszły w kąt .
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość