[GS300] szyba czolowa POMOCY

Problemy dotyczące modelu GS
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: [GS300] szyba czolowa POMOCY

Post autor: forest »

a nie można wytargać szyby używanej z jakiegoś rozbitka na allegro? poszukać sprzedawce który ma całe auto na części (do rozbiórki) i zapytać czy by szyby nie sprzedał... no gdzieś w PL musi być szyba :D
SC430 '2002
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: [GS300] szyba czolowa POMOCY

Post autor: maxkow »

forest pisze:a nie można wytargać szyby używanej z jakiegoś rozbitka na allegro? poszukać sprzedawce który ma całe auto na części (do rozbiórki) i zapytać czy by szyby nie sprzedał... no gdzieś w PL musi być szyba :D

napewno z europejczyka by szło , tylko jaka masz pewnosc ze przy wyciaganiu szyba nie peknie ?? Nie ukrywam ze ja musialem kupic orginalna szybe to samo Ryszolo , a uwierz mi koszt nowej zmusza do szukania uzywanej lub podróbki , osobiscie mialem opcje wyciagana szyby z europejczyka .
Koles za uzywana szybe zaspiewał mi 350zl ale powiedział ze platnosc przed wyciaganiem , wyciagam na swoj koszt , a jak peknie nie zwraca mi pieniazkow , wolalem nie ryzykowac i w okazyjnej cenie zakupilem orginalna z ASO.
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [GS300] szyba czolowa POMOCY

Post autor: Ralfx »

maxkow pisze:Poniewaz dołem nie jest rowna , a ja wiesz angol to lustrzane odbicie

Obrazek
Teraz jak podesłałeś nam to, zaczynam rozumieć czemu mi się tak obraz w szybie załamuje z prawej strony. Powiem szczerze że po wuju to rozwiązanie. Nie dość że widoczność jest zniekształcona to jeszcze przekładki problematyczne.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
DARO78
Lex user
Posty: 60
Rejestracja: 16 paź 2010, o 15:46
Model Lexusa: gs300, rx300
Skąd:: Pułtusk
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

Re: [GS300] szyba czolowa POMOCY

Post autor: DARO78 »

znalazłem firmę co ma szybę do gs 300 nowa za 400 zl. Zadowolony chciałem zamówić a co się okazało... że owszem maja nowa szybę do gs-a ale do anglika. Zaczynam wątpić że znajdę ta szybę. Ale może znajdzie się ktoś na tym forum co jednak kupił gdzieś podrobkę;)
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: [GS300] szyba czolowa POMOCY

Post autor: maxkow »

cholera moze byc podobna sytyłacja jak z SC
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [GS300] szyba czolowa POMOCY

Post autor: klexus »

znajde CI tą szybe, ja jak szukałem do siebie najtaniej było w Chorzowie 500 z montarzem z firmy Pilkington zielona , pózniej Zawiercie chyba 700zł a Katowice 1000zł
Awatar użytkownika
DARO78
Lex user
Posty: 60
Rejestracja: 16 paź 2010, o 15:46
Model Lexusa: gs300, rx300
Skąd:: Pułtusk
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

Re: [GS300] szyba czolowa POMOCY

Post autor: DARO78 »

dzis dzownilem do tego goscia co podales mi namiary na niego i... powiedzial mi ze bardzo mu przykro ale nie ma skad takiej szyby wziac. Wiec nadal jestem w polu. Bede wdzieczy jak komus udaloby sie namierzyc gdzies ta szybe
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [GS300] szyba czolowa POMOCY

Post autor: klexus »

też dzwoniłem do niego, Pilkington wycofał z oferty szybe to tego GS-a:( dzwoń do http://www.euroglas.com.pl/toyota/lexus ... wa,27.aspx
miałem dzwonic ale nie wyrobiłem sie, ale napewno mają info czy jest bo mieli dla mnie szukac
cena około 770zł
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [GS300] szyba czolowa POMOCY

Post autor: janasek »

Faktycznie Pilkington chyba wycofał ją ze sprzedaży ponieważ u mojego szklarza też jej nie można dostać (mają ją długo już zamówioną ale nie przychodzi - w czerwcu jeszce ją mieli).

Jeszcze mam jedno miejsce czy będzie ona czy nie ale nie zielona tylko jakaś brązowa z filtrem za 509 zł. Czekam na info czy jest dostępna. Jak coś sie dowiem to dam znać.:)

Pozdro

2 godziny póżniej: faktycznie chyba tylko angielski Pilkington produkował to dziadostwo. Nigdzie jej nie ma... Może warto na ebay.uk poszukać?

Pozdro
Ostatnio zmieniony 19 paź 2010, o 20:18 przez janasek, łącznie zmieniany 1 raz.
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
DARO78
Lex user
Posty: 60
Rejestracja: 16 paź 2010, o 15:46
Model Lexusa: gs300, rx300
Skąd:: Pułtusk
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

Re: [GS300] szyba czolowa POMOCY

Post autor: DARO78 »

http://www.euroglas.com.pl/toyota/lexus ... wa,27.aspx Tu nie ma i nie bedzie juz wiecej... hmm nie wiem ale chyba pozostanie TYLKO serwis.
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości