GS300 MK1 szyba przednia

Problemy dotyczące modelu GS
tomekf56
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2011, o 17:02
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

GS300 MK1 szyba przednia

Post autor: tomekf56 »

Witam!

Jestem nowy na forum, a potrzebuje w miarę pilnej porady :)

Otóż w moim lexusie gs300 1994 rok, zbito mi w nocy przednią szybe. Niestety nie mając AC musze kupic nowa i tu moje pytanie:

Czy szyba przednia do mojego lexusa 1994 bedzie pasować z modelu MKII? bądz z Toyoty Avalon 1995? (wiem ze to model bliźniaczy) bowiem nigdzie nie moge dostac szyby do mojego auta a tylko takie znalazłem.
Dodam ze na nową z serwisu lexusa mnie nie stać.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: GS300 MK1 szyba przednia

Post autor: klexus »

uuu bedzie problem z tą szybą, z MKII nie pasuje, jedynie co to na szybko szukaj uzywki z MK I lub Toyoty Aristo MK I
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: GS300 MK1 szyba przednia

Post autor: janasek »

Przejrzyj posty na forum, ktoś chyba w zeszłym roku dostał nową szybę w zamienniku ale nieźle się za nią nachodził. Dał coś około 700-800 zł ale faktycznie jest to już model do którego producenci zamienników już raczej zaprzestali produkcji szyb czołowych. Będzie cieżko ale może ktoś ma jeszcze taką na stanie.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
tomekf56
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2011, o 17:02
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: GS300 MK1 szyba przednia

Post autor: tomekf56 »

Dzieki za info. Znalazłem na allegro 2 egzemplarze, ale są to częsci z rozbiórki Anglików i z tego co widze na zdjęciu,- http://allegro.pl/szyba-przednia-lexus- ... 00408.html - to wyciecie pod mechanizm wycieraczek jest po 2 stronie...
Awatar użytkownika
uho50
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 23 paź 2010, o 00:19
Model Lexusa: Gs 300
Skąd:: warszwa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: GS300 MK1 szyba przednia

Post autor: uho50 »

tel.: 791-897-274 lub 790-858-192
e-mail: mcdiver@interia.pl

TU kupowałem do mojego auta szybe sprawdź może jeszcze posiadają coś na stanie
Drugie oko w mojej głowie
:LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS:
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: GS300 MK1 szyba przednia

Post autor: dS »

tomekf56 pisze:Dzieki za info. Znalazłem na allegro 2 egzemplarze, ale są to częsci z rozbiórki Anglików i z tego co widze na zdjęciu,- http://allegro.pl/szyba-przednia-lexus- ... 00408.html - to wyciecie pod mechanizm wycieraczek jest po 2 stronie...
chłopaki już kombinowali z anglikami ale szyba jest asymetryczna więc z anglika nie będzie pasowała
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: GS300 MK1 szyba przednia

Post autor: janasek »

dS pisze:
tomekf56 pisze:Dzieki za info. Znalazłem na allegro 2 egzemplarze, ale są to częsci z rozbiórki Anglików i z tego co widze na zdjęciu,- http://allegro.pl/szyba-przednia-lexus- ... 00408.html - to wyciecie pod mechanizm wycieraczek jest po 2 stronie...
chłopaki już kombinowali z anglikami ale szyba jest asymetryczna więc z anglika nie będzie pasowała
... cieżko wyciąć używaną szybę bez jej uszkodzenia. Nie każy szybiarz chce się tego podjąć, a jak już to jest gadka typu: wytnę ale na Pana ryzyko, albo tekst handlarza: 250 zł ale ja się nie podejmę wycięcia, rób Pan sam, ale jak pęknie to i tak zapłać Pan za szybę.

Tylko nowa...

Pozdro
Luxusem jadę... :)
kan12
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2011, o 23:27
Model Lexusa: gs300
Kontakt:

Re: GS300 MK1 szyba przednia

Post autor: kan12 »

tomekf56 pisze:Witam!

Jestem nowy na forum, a potrzebuje w miarę pilnej porady :)

Otóż w moim lexusie gs300 1994 rok, zbito mi w nocy przednią szybe. Niestety nie mając AC musze kupic nowa i tu moje pytanie:

Czy szyba przednia do mojego lexusa 1994 bedzie pasować z modelu MKII? bądz z Toyoty Avalon 1995? (wiem ze to model bliźniaczy) bowiem nigdzie nie moge dostac szyby do mojego auta a tylko takie znalazłem.
Dodam ze na nową z serwisu lexusa mnie nie stać.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi
szybę poszukaj w firmie jurpol w poznaniu ja kupowałem w zamienniku i z uszczelką kosztowała mnie 800zł
Drzymek
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 1 lis 2011, o 21:28
Model Lexusa: gs300 T3
Skąd:: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: GS300 MK1 szyba przednia

Post autor: Drzymek »

Panowie znalazłem szybę w firmie EUROGLASS w Krakowie. Odcień szary (są też zielony i brązowy) - koszt 780zł + założenie 140zł.

p.s. Już na zawsze mam nauczkę żeby w tym aucie ubezpieczać szyby. Koszt mniej niż 100zł na rok a później niech wybijają, kamienie uderzają, strzelają, i detonują te szyby...
Awatar użytkownika
uho50
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 23 paź 2010, o 00:19
Model Lexusa: Gs 300
Skąd:: warszwa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: GS300 MK1 szyba przednia

Post autor: uho50 »

A przypadkiem szybka z gen 2 nie pasuje?? ostatnie pytanie jakie zadał mi dżentelmen wklejający szyby.

I postanowiłem że zastanowie się czy bede ja wklejał w tym zakładzie,może spróbuje ją tymczasowo uratować.

a zna ktoś wymiary szyb w tych szyb z GEN I i II może pasowały by te z II?? :ok:
Drugie oko w mojej głowie
:LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS: :LEXUS:
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości