Zawór zawieszenia tył Pneumatyka LS430

Problemy dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
Afrost
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 30 mar 2015, o 23:01
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Białystok
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Zawór zawieszenia tył Pneumatyka LS430

Post autor: Afrost »

Cześć, walczę z tylnym zawieszeniem, wymieniłem już tylne czujniki (przednie przy okazji też) bo miałem błędy poziomowania świateł, czasem wyskakiwał w czasie jazdy, że zawieszenie jest w pozycji HI itp. błędy znikły niby nic się nie dzieje a tył co parę dni potrafi po nocy opaść ale nie opada tylko jedna strona a obydwie, jest równomiernie położony, przód jest ok.

Moje pytanie bo nie wymieniłem jeszcze tego zaworu od zawieszenia co jest z tyłu czy to on może powodować, że od czasu do czasu tył samochodu opadnie ?
Nie chce mi się wierzyć, że obydwa miechy jednocześnie są uszkodzone, czy może się mylę i jak jeden miech jest dziurawy to np. lewy i prawy są połączone ze sobą i jak zejdzie z jednego to zaczyna schodzić z drugiego ?
Brakuje mi już pomysłów jak i kogoś kto to jest w stanie ogarnąć.
Oczywiście po odpaleniu samochód podnosi się, po podłączeniu komputera czujniki pokazują na postoju stałe wartości nić nie skacze itp. (wcześniej jeden czujnik był uszkodzony i nie ruszany bez przerwy pokazywał różne losowe wartości)

Chętnie bym gdzieś podjechał by to ogarnąć, ewentualnie chcę kupić jeszcze ten zawór bo tylko on mi został tak na chłopski rozum, choć czy to ma jakikolwiek związek to nie wiem.
Ysiak
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 16 maja 2017, o 18:00
Model Lexusa: LS430 FL
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: Zawór zawieszenia tył Pneumatyka LS430

Post autor: Ysiak »

Rozwiązałeś może problem?
:dance3:
Afrost
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 30 mar 2015, o 23:01
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Białystok
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Zawór zawieszenia tył Pneumatyka LS430

Post autor: Afrost »

Tak, mam kupione 4 niemal nowe amortyzatory ;) i nowy zawór rozdzielający na tył , jak coś mam tez niemal nowy zawór rozdzielający na tył kupiony na aukcji w japoni, niestety kupiłem omyłkowo wersję do polifta która ma więcej wyjść niż w przedlifcie.
Awatar użytkownika
Raven377
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 2 lip 2015, o 11:00
Model Lexusa: LS 430 III
Skąd:: Tomaszów Maz.
Kontakt:

Re: Zawór zawieszenia tył Pneumatyka LS430

Post autor: Raven377 »

A gdzie pozyskałeś czujniki ? Też potrzebuje jeden
Jeśli choć raz wsiadłeś do Lexa ... możesz być pewien, że kiedyś go sobie kupisz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości