LS430 LIFT - Jakie głośniki do przednich drzwi

Problemy dotyczące modelu LS
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS430 LIFT - Jakie głośniki do przednich drzwi

Post autor: owczar »

Przede wszystkim głośniki mają nietypowa impedancję. Jeśli dobrze pamiętam to 2ohm.

Dlatego najlepiej dać zregenerowane OEM, a samą jakość audio najlepiej poprawi dodatkowe wygłuszenie.
Pepton
Lex user
Posty: 71
Rejestracja: 8 paź 2017, o 11:13
Model Lexusa: GS430 MKII
Skąd:: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: LS430 LIFT - Jakie głośniki do przednich drzwi

Post autor: Pepton »

Arkadyx pisze:
Pepton pisze:Jesteś pewien...? Sprzedający w opisie pisze, że to prawy tył...
Z tego co mi wiadomo głośniki są takie same, różnica jest w obudowie którą możesz sobie podmienić ze swojego :biggrin2:
No tak ale, tylko skoro tak jak wspomniałem są tam założone jakieś Clariony, to podejrzewam, że bez oryginalnej obudowy...

Czy te głośniki w wersjach przed i poliftowych są takie same ??
Arkadyx
Lex user
Posty: 103
Rejestracja: 1 gru 2014, o 22:32
Model Lexusa: GS 300 mk3 2009
Skąd:: Warszawa/Wołomin
Kontakt:

Re: LS430 LIFT - Jakie głośniki do przednich drzwi

Post autor: Arkadyx »

Pepton pisze:
Arkadyx pisze:
Pepton pisze:Jesteś pewien...? Sprzedający w opisie pisze, że to prawy tył...
Z tego co mi wiadomo głośniki są takie same, różnica jest w obudowie którą możesz sobie podmienić ze swojego :biggrin2:
No tak ale, tylko skoro tak jak wspomniałem są tam założone jakieś Clariony, to podejrzewam, że bez oryginalnej obudowy...

Czy te głośniki w wersjach przed i poliftowych są takie same ??
W poliftowej wersji masz rozdzielone z tyłu średnioniskotowe od wysokich. Masz je w osobnych obudowach. W starszej wersji masz obydwa głośniki w jednej plastikowej obudowie. Mi zaczął charczeć głośnik w przednich drzwiach. Kupiłem jak się okazało głośnik z tylnych drzwi z polifta. Sam głośnik był identyczny jak ten mój z drzwi przednich, różnił się tylko nieznacznie plastikową obudową. Musisz poszukać z drzwi przednich używane nie ważne czy z przed czy z polifta :fiu:
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości