Lexus LS430, 2002r, komunikat TAIL LAMP FAILURE i trójkąt

Problemy dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mechanik1
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 20 sty 2012, o 20:06
Model Lexusa: GS 430 MK2 ML / GS300 MK2
Skąd:: Kłodzko
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Lexus LS430, 2002r, komunikat TAIL LAMP FAILURE i trójkąt

Post autor: mechanik1 »

Cześć!
Kolejna zagadka ;-) Zapala mi się komunikat jak w tytule. Wyskakuje on w momencie naciśnięcia hamulca i przełączenia lewarka zmiany biegów z N na R lub D. Żarówki z tyłu wszystkie ok. Mam zamontowane LED w podświetleniu tablicy rejestracyjnej i w miejscu przednich żarówek pozycyjnych oraz przednich lampach obrysowych - wersja USA. Ktoś z Was przerabiał temat?
Arkadyx
Lex user
Posty: 103
Rejestracja: 1 gru 2014, o 22:32
Model Lexusa: GS 300 mk3 2009
Skąd:: Warszawa/Wołomin
Kontakt:

Re: Lexus LS430, 2002r, komunikat TAIL LAMP FAILURE i trójką

Post autor: Arkadyx »

mechanik1 pisze:Cześć!
Kolejna zagadka ;-) Zapala mi się komunikat jak w tytule. Wyskakuje on w momencie naciśnięcia hamulca i przełączenia lewarka zmiany biegów z N na R lub D. Żarówki z tyłu wszystkie ok. Mam zamontowane LED w podświetleniu tablicy rejestracyjnej i w miejscu przednich żarówek pozycyjnych oraz przednich lampach obrysowych - wersja USA. Ktoś z Was przerabiał temat?
Jesteś pewien że sprawdziłeś wszystkie żarówki? Ja ostatnio też tak miałem. Sprawdzam, wszystkie się świecą. O co chodzi? :szok: Okazało się że zapomniałem o trzeciej lampie stop :doh: :biggrin2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości