Spinki dolnego panelu drzwi

Problemy dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
LexusLS430
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 15 sie 2020, o 12:33
Model Lexusa: Ls430
Skąd:: Lubelskie
Kontakt:

Spinki dolnego panelu drzwi

Post autor: LexusLS430 »

Witam szukam szukam i niestety nie udało Mi się znaleźć ,nr OEM spinek które trzymają dolny panel ( ten z tworzywa) drzwi w Lexusie LS430 od wewnętrznej strony.Jak by ktoś miał już doczynienia z tym problemem to proszę o pomoc. Jestem w trakcie naprawy lakierniczej w miejscu listw bocznych ozdobnych i niestety podczas rozłączania panelu od drzwi ,spinki zostały uszkodzone , potrzebuje nowych ,aby je zastąpić( niestety używane nie wchodzą w grę, brak dostępności ) :hobby: :hobby:
Arkadyx
Lex user
Posty: 103
Rejestracja: 1 gru 2014, o 22:32
Model Lexusa: GS 300 mk3 2009
Skąd:: Warszawa/Wołomin
Kontakt:

Re: Spinki dolnego panelu drzwi

Post autor: Arkadyx »

LexusLS430 pisze:Witam szukam szukam i niestety nie udało Mi się znaleźć ,nr OEM spinek które trzymają dolny panel ( ten z tworzywa) drzwi w Lexusie LS430 od wewnętrznej strony.Jak by ktoś miał już doczynienia z tym problemem to proszę o pomoc. Jestem w trakcie naprawy lakierniczej w miejscu listw bocznych ozdobnych i niestety podczas rozłączania panelu od drzwi ,spinki zostały uszkodzone , potrzebuje nowych ,aby je zastąpić( niestety używane nie wchodzą w grę, brak dostępności ) :hobby: :hobby:
Nr oem to 75495-30030, raczej bez problemu powinieneś je dostać w aso. Używanych nie zakładaj tylko nowe. To te spinki powodują korozję drzwi
LexusLS430
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 15 sie 2020, o 12:33
Model Lexusa: Ls430
Skąd:: Lubelskie
Kontakt:

Re: Spinki dolnego panelu drzwi

Post autor: LexusLS430 »

Dzięki za tak szybką odpowiedź :pijak: pozdrawiam i szerokości życzę :dance3: uczyniłeś mój dzień lepszym :biggrin2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość