Podgrzewanie lusterek Ls400

Problemy dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
TheGoorol
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 2 sie 2013, o 10:25
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: kraków
Kontakt:

Podgrzewanie lusterek Ls400

Post autor: TheGoorol »

Witam czy orientuje się ktoś czy wszystkie ls400 miały podgrzewane lusterka ? Jeśli tak to w jaki sposób się je włącza? Mój ls jest z 93r.
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: Podgrzewanie lusterek Ls400

Post autor: maniek_ls400 »

TheGoorol pisze:Witam czy orientuje się ktoś czy wszystkie ls400 miały podgrzewane lusterka ? Jeśli tak to w jaki sposób się je włącza? Mój ls jest z 93r.
Jeśli masz to włącza się je razem z pogrzewaniem tylnej szyby. Sprawdzasz łatwo - włacz auto, ogrzewanie szyby tylnej i chuchnij/zaparuj lusterko - jeśli działa odparuje w pionowych "żeberach".
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Podgrzewanie lusterek Ls400

Post autor: Yarecki »

maniek_ls400 pisze:
TheGoorol pisze:Witam czy orientuje się ktoś czy wszystkie ls400 miały podgrzewane lusterka ? Jeśli tak to w jaki sposób się je włącza? Mój ls jest z 93r.
Jeśli masz to włącza się je razem z pogrzewaniem tylnej szyby. Sprawdzasz łatwo - włacz auto, ogrzewanie szyby tylnej i chuchnij/zaparuj lusterko - jeśli działa odparuje w pionowych "żeberach".

Nie prościej włączyć i dotknąć lusterka, nagrzewa się zauważalnie jeśli działa szczególnie przy dzisiejszej aurze.
TheGoorol
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 2 sie 2013, o 10:25
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: kraków
Kontakt:

Re: Podgrzewanie lusterek Ls400

Post autor: TheGoorol »

dzięki panowie już wiem że działają :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość