[lexus] jasne wnętrze i dywaniki beżowe

Problemy dotyczące innych modeli niż wymienione
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: jasne wnętrze i dywaniki beżowe

Post autor: dS »

Travis pisze:a gdzie dopadłeś takie dywaniki? też mam beżowy środek ale mam jakieś kulawe dywaniki z tesco :/ a oryginalnych nie mogę nigdzie znaleźć?
np ASO - 318zł
jak chcesz mieć porządne dywaniki a nie jakąś tandetę to niestety trzeba sypnąć groszem, ale IMO warto bo różnica jest ogromna
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
WarsawCasual
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 20 paź 2010, o 13:25
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: jasne wnętrze i dywaniki beżowe

Post autor: WarsawCasual »

Zawsze można zgłosić sie do ASO na Puławskiej tam ze zniżką kupowałem za 280? nie jestem pewien ale na bank wychodziło poniżej 300
gzoom
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 11 sty 2012, o 15:53
Kontakt:

Re: jasne wnętrze i dywaniki beżowe

Post autor: gzoom »

cut
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, o 15:13 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: jasne wnętrze i dywaniki beżowe

Post autor: dS »

318zł i 15% to 270zł :ok:

gzoom zadzwoń sobie do ASO Wawa Puławska, mogą ci wysłać je kurierem, byłem u nich w ubiegłym miesiącu po jakieś pierdółki i pytałem o dywaniki to gumowych owszem już nie ma i nie będzie bo już nie produkują ale welurowe są dostępne, czarne z czerwonym obszyciem i beżowe
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
Thorgal1
Moderator
Posty: 785
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:14
Model Lexusa: GS300 mkII '02 / GS450H mkIII '12.09
Skąd:: Śląsk, Chelsea
Lokalizacja: Śląsk Chelsea
Kontakt:

Re: jasne wnętrze i dywaniki beżowe

Post autor: Thorgal1 »

do jasnego wnętrza czarny ładnie się komponuje ... a tak to wszystko się zlewa kolorystycznie ... do tego plamy mocno widać więc lepiej już wysypywać piasek ... jak kupiłem auto była czerń ale się potargał dywanik kierowcy ... zobaczyłem w kolegi w IS beżowe z beżem i kupiłem czarne ... ale to rzecz gustu ... z drugiej strony może ładnie wyglądać ale zaraz po zakupie, a co będzie za pół roku?
Obrazek

http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=86&t=8457

steam: aegirsson1, https://www.facebook.com/InsomniaSystem/
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: jasne wnętrze i dywaniki beżowe

Post autor: Ralfx »

A ja powiem wam że lepiej wygląda najbrudniejszy dywanik z beżowego materiału niż najczystsza gumowa wycieraczka. Ja u siebie zimą z takowymi jeździłem i to wygląda strasznie słabo w porównaniu do oryginalnego beżowego dywanika.

jak dla mnie tylko i wyłącznie materiałowe dywaniki pod nogi. :)
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Re: jasne wnętrze i dywaniki beżowe

Post autor: dommell »

ja mam jasne, ale gumowe (albo kauczukowe...nie wiem, ale lekkie bardzo w porównaniu do zwykłych gumowych). Ladnie to wygląda, ponad rok je mam, jedna zima za mną, zero śladów czy to plam czy zabrudzeń. To są takie obramowane lamówką (czyli bez tej burty). Kupowałem przez internet w adaszo. Maja dopasowane do naszego auta (pare innych modeli Lexusa też widziałem). Cena jakieś 180zł wtedy zapłaciłem. Widziałem, że mają welurowe też. I szczerze mówiąc, jeśli się zdecyduje na kolejne dywaniki to na pewno u nich. Poprostu jestem zadowolony.

jak wejdziesz na ich strone (www.adaszo.pl) to tam jak weźmiesz gumowe/lexus is 200 - te za 170zl to sa zdjecia jak podobne w jakims samochodzie co ma jasne wnętrze wygladaja.
gzoom
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 11 sty 2012, o 15:53
Kontakt:

Re: jasne wnętrze i dywaniki beżowe

Post autor: gzoom »

cut
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, o 15:13 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hesus
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 28 lis 2010, o 14:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: jasne wnętrze i dywaniki beżowe

Post autor: hesus »

a jak te gumowe z adaszo radzą sobie ze śniegiem i trzymaniem wody, skoro nie ma rynienek? pytam, bo alternatyw w sumie brak...
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Re: jasne wnętrze i dywaniki beżowe

Post autor: dommell »

no moje już zimę przeżyły. Woda się we wzorku utrzymuje. Nie przelewa się. Ale też pewnie zależy ile tego śniegu nawkładasz :D Ja zawsze siadam i obtupuje buty o siebie. I wystarczy. Taki już mam nawyk jak do kogoś wsiadam, do siebie czy gdziekolwiek :)

Podoba mi się też to, że są ze dwa razy lżejsze, więc jak do mycia do domu do wanny niose to się nie udźwigam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości