ALTEZZA / IS200 TURBO ANGLIK CZY WARTO???

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

Moderator: klexus

ALTEZZA / IS200 TURBO ANGLIK CZY WARTO???

Postprzez pucza_daniels » 30 kwi 2015, o 12:34

Witam

Jest taka szybka sprawa ,mam do kupienia IS200 Turbo ,

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chciałem cos żeby troche polatać i za jakis czas sprzedać,tylko nie wiem czy jest szansza odsprzedania takiego wynalazku, moze ktos cos poradzi/doradzi wypowie sie na ten temat choc domyslam sie ze wszystko jest do sprzedania tylko kwestia ceny... razem z transportem taki wehikuł bedzie kosztował ok 10,11 tysięcy pln...

treść ogłoszenia:

http://www.ebay.co.uk/itm/Lexus-Altezza ... 3cf87b90ed

prosiłbym o jakas porade bo mam do odbioru z tego miejsca jeszcze jedno auto i akurat by mogły przyjechać dwa...

pozdrawiam
pucza_daniels
Lex user

Model Lexusa: RX300

Re: ALTEZZA / IS200 TURBO ANGLIK CZY WARTO???

Postprzez Dawid0ss » 30 kwi 2015, o 12:42

Jak na tor, to czemu nie. Na drogi bałbym się tym wyjechać, bo jak tu niby kogoś wyprzedzić ?! :-D A ze sprzedaniem tego dalej, to jednak czuję, że będzie mega ciężko. Pzdr
Dawid0ss
Lex Master

Model Lexusa: IS 200 Turbo (link w stopce)

Postprzez banan1984 » 30 kwi 2015, o 14:30

Jak sie nie myle to ten samochod byl na sprzedaz rok temu tez w angli, ja bym sie w to nie pchal. Plus taki ze auto jest z japoni ale nie wiadomo ile juz jezdzi po angli i tez czy zakladali to w UK czy japonii. malo spotykany setup i automat.. Jeszcze jak to by byl 3SGE zaturbiony to nie ma sie nad czym zastanawiac. ciezka decyzja
banan1984
Lex Driver

Model Lexusa: 3S-GE

Postprzez pucza_daniels » 30 kwi 2015, o 15:06

Cena nie jest najlepsza także sobie odpuszcze,ostatnio kupiłem tego wariata za 2 tys funtów wiec ten zakup nie jest żadną okazją:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Co prawda kategoria b= bez dokumentów i bez możliwoście rejestracji ale jezdzi,nie dostał w koło tylko w błotnik,uszkodzone tylko mocowanie wahacza ale wszystko sie sztywno trzyma i normalnie jezdzi,najmocniejsza wersja Boxster S 3.2 252PS, powiem jedno jak mnie wcześniej nie ruszało Porsche, tak po usłyszeniu dżwieku jaki wydaje z siebie ten samochod zostałem jego pasjonatem,za tydzien bedzie w polsce i juz sie nie moge doczekac az sie nim przejade...

https://www.youtube.com/watch?v=OUErtYnXjRE

a co do lexa powyżej to właśnie nie wiem jaka jest skrzynia biegów bo w ogłoszeniu napisane manual a na liczniku widac automat wiec to nie do konca wiadome a kontakt z gosciem jest lekko utrudniony...ale tak czy siak odpuszczam temat,poki co mialem juz 3 razy gs430 anglik i kazdego sprzedalem zarabiajac w sumie tam 1500zł na sztuce ale zawsze to cos sie dzieje a i frajda z pojezdzenia chwilowego tez jest:)choć myslalem ze V8 troche lepiej brzmi ale lexus to lexus i niestety w oryginale jest dosyc cichy a chciało by sie usłyszec tu troche pomruku-przynajmniej jak dla mnie :)

pozdrawiam
pucza_daniels
Lex user

Postprzez legato97 » 30 kwi 2015, o 18:05

Tylko litr oleju na miesiac bierze hehe. On tam chyba 1600 na poczatku chcial;)
legato97
Administrator

Model Lexusa: GS300,GS430

Postprzez GOLDI » 2 maja 2015, o 20:54

z takim ulkowaniu turbo to smierc sprezarki jedna za druga ;) chyba ze na powrocie oleju jest pompa elektryczna ktora bedzie olej zabierac ;) inaczej zgon sprezarki z racji iz dren jest ponizej lustra oleju w misce...
GOLDI
Lex user

Model Lexusa: IS200 SportCross / mr2 sw21

Postprzez pucza_daniels » 4 maja 2015, o 10:41

No nic poczekam na jakies Aristo w dobrej cenie ale o to ciezko juz dłuższy czas,mam kompletną przekładke od GS430 i przydałoby sie ją gdzies dobrze ulokowac. Robił ktoś już moze cos takiego??
pucza_daniels
Lex user

Postprzez ledziu » 4 maja 2015, o 15:21

pucza_daniels napisał(a):No nic poczekam na jakies Aristo w dobrej cenie ale o to ciezko juz dłuższy czas,mam kompletną przekładke od GS430 i przydałoby sie ją gdzies dobrze ulokowac. Robił ktoś już moze cos takiego??

Miałem taką syt. tylko że z MK1 i chyba już nie poszedłbym podobna ścieżką bo finansowo średnio to wychodzi. Jak chcesz silnik GTE + budę MK2 to lepiej kupić auto LHD i włożyć sam silnik niż bawić się w przekładki.
ledziu
Lex Master

Model Lexusa: gs

Postprzez pucza_daniels » 4 maja 2015, o 16:38

Sam już nie wiem... z jakimi dodatkowymi kosztami wiąże sie przekładka aristo MK2??? domyślam sie że nie jest to plug&play co do gs-a ale wydaje mi sie że powinno nie byc tez wiekszych problemów...za przekładke gs-a chcą 3500 po znajomosci ,normalnie 4000zł... przekładke mam ...pozostaje kwestia samochodu ale teraz ciezko cos upolowac w granicach 2000 funtów ... dziś natknąłem sie na coś takiego(troche z innej beczki):

Obrazek

Obrazek

cena: 1800 funtów ,poki co nikt nie licytuje i 2 dni do konca...

Cała przekładka podobno pasuje z Colta 96-03 tylko nie wiem jak wyglada sprawa z układem kierowniczym...autko mega fajne rzucajace sie w oczy i odrazu po przekreceniu kluczyka chodzi az milo posluchac....takiego czegos szukam żeby troche pojezdzic pocieszyc sie i sprzedać ewentualnie żeby jeszcze pare zł z tego zostało najlepiej...

może ktoś coś wie jak to jest z EVO?? to jest EVO4 1996 , 280PS w serii, takze teoretycznie powinno jechac,w porównaniu do imprezy wrx 93- to evo wyglada milion razy lepiej a i koszta przekładki podobne co imprezy a moze nawet tansze...
pucza_daniels
Lex user

Postprzez ledziu » 4 maja 2015, o 17:42

Może i się opłaca bo ja mając obiekcje bardziej myślałem o przekładce a nie o drutowaniu za 3,5k :klucz: .
ledziu
Lex Master

Model Lexusa: gs

Następna strona

Powrót do Lexus IS