Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kriss1970
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 4 lut 2016, o 21:29
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Kriss1970 »

SnakeDoctor pisze:Jak sądzicie, jest szansa, że modele z 2016 jeszcze stanieją, czy już nie ma sensu czekać i kupować póki jeszcze są?

Ja swojego zakupiłem pod koniec lutego wtedy auta jeszcze były wiadomo możesz już nie złapać w kolorze który sobie wybrałeś ale bez pośpiech ........negocjuj z chłodna głową .
zatwar
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2016, o 21:35
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Śląsk
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: zatwar »

Witam

Po kolei. F-Impression sprzedawany jest najczęściej z pakietem w którym są zegary z LCFa i przesuwane, skórzane oraz wentylowane siedzenia, to chyba pakiet Sport. Widziałem na allegro oferty niezależnych dealerów, którzy proponują F- Impression, ale bez tego pakietu i tylko dlatego cena wydaje się konkurencyjna, ale o bez sensu. I odpowiedź dla Piowoman odnośnie skóry. Wziąłem bordową i jestem bardzo zadowolony. Wygląda według mnie bardzo ekskluzywnie i często spotykam się z pozytywnymi opiniami od osób z myjni i znajomych. Chciałem też kolor szafirowy i czerwone siedzenia, ale dostałem za dobrą cenę za model z czarnym lakierem. Zrobiłem za to ceramikę i bikini folię, trochę się czaiłem, ale teraz stwierdzam że to bardzo dobra decyzja. Odnośnie polifta, to już pisałem że LEDy w IS wypadają gorzej niż xenony. Opinia z Auto Świata i głoszona przez dealerów.
Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
pawelwone
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 24 gru 2011, o 22:52
Model Lexusa: IS250/ IS200t / NX300H / ES300H / NX350H
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: pawelwone »

zatwar pisze:Witam

Po kolei. F-Impression sprzedawany jest najczęściej z pakietem w którym są zegary z LCFa i przesuwane, skórzane oraz wentylowane siedzenia, to chyba pakiet Sport. Widziałem na allegro oferty niezależnych dealerów, którzy proponują F- Impression, ale bez tego pakietu i tylko dlatego cena wydaje się konkurencyjna, ale o bez sensu. I odpowiedź dla Piowoman odnośnie skóry. Wziąłem bordową i jestem bardzo zadowolony. Wygląda według mnie bardzo ekskluzywnie i często spotykam się z pozytywnymi opiniami od osób z myjni i znajomych. Chciałem też kolor szafirowy i czerwone siedzenia, ale dostałem za dobrą cenę za model z czarnym lakierem. Zrobiłem za to ceramikę i bikini folię, trochę się czaiłem, ale teraz stwierdzam że to bardzo dobra decyzja. Odnośnie polifta, to już pisałem że LEDy w IS wypadają gorzej niż xenony. Opinia z Auto Świata i głoszona przez dealerów.
Jaką kładłeś ceramikę? Fajny efekt? Cena?
Jeżeli chodzi o bikini, jak bardzo jest zauważalna krawędź folii na masce? Jest różnica pomiędzy elementami z folią i bez folii?
Jeżeli chodzi o polifta (2017 r.) to nigdzie nie znalazłem negatywnych opinii LEDów.
SnakeDoctor
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2016, o 20:06
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: SnakeDoctor »

Mam jeszcze takie pytanie dotyczące lakierów. Ogólnie pod tym względem IS wypada słabo i o żadnym kolorze nie mogę powiedzieć, że tak - ten mi się podoba. Do wszystkich mam jakieś zastrzeżenia, a skoro tak to powstaje pytanie czy jest sens dopłacać do metalika? Czy jest on bardziej trwały w porównaniu ze zwykłym? Czy istnieje niebezpieczeństwo, że zwykły kolor wypłowieje?
Awatar użytkownika
pawelwone
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 24 gru 2011, o 22:52
Model Lexusa: IS250/ IS200t / NX300H / ES300H / NX350H
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: pawelwone »

SnakeDoctor pisze:Mam jeszcze takie pytanie dotyczące lakierów. Ogólnie pod tym względem IS wypada słabo i o żadnym kolorze nie mogę powiedzieć, że tak - ten mi się podoba. Do wszystkich mam jakieś zastrzeżenia, a skoro tak to powstaje pytanie czy jest sens dopłacać do metalika? Czy jest on bardziej trwały w porównaniu ze zwykłym? Czy istnieje niebezpieczeństwo, że zwykły kolor wypłowieje?
Wg mnie nie jest on gorszy pod względem wytrzymałościowym, po prostu struktura lakieru jest inna (lepiej się prezentuje metalizowany/perłowy), a przy okazji jest to sposób na zarobienie dodatkowej kasy.
lexfan
Lex user
Posty: 113
Rejestracja: 5 kwie 2016, o 00:54
Model Lexusa: IS 200T '16
Skąd:: 3city
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: lexfan »

GDzie najlepiej szukac kompletu zarowek oraz narzedzi do ich zmiany ? ASO ? Tylko ASO ? Ot taki wymog hiszpanskiej drogowki.. ;]
Wiener
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 28 lis 2015, o 18:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Warszawka
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Wiener »

Metalik i niemetalik mają dokładnie taką samą warstwę bezbarwną na wierzchu...

Żarówek? LEDów chyba. Nie przejdzie numer z dwoma żarówkami H7 i śrubokrętem?
lexfan
Lex user
Posty: 113
Rejestracja: 5 kwie 2016, o 00:54
Model Lexusa: IS 200T '16
Skąd:: 3city
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: lexfan »

hm, ledy to do jazdy dzisenniej, ale drogowe to biksenony. Nie bardzo je widze w ofercie sklepow.
Awatar użytkownika
LukaszGen
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 30 sty 2017, o 16:00
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: LukaszGen »

Służę pomocą co do zakupu Lexusa IS200t.

Jestem posiadaczem od dwóch miesięcy, zrobiłem nim już 4800km i już dwa razy był w serwisie :szok:
Posiadam wersję Elegance z pakietem black.

Za pierwszym razem niestety musiałem wzywać lawetę, gdyż auto nie chciało odpalić. Jak się okazało powodem był zapieczony czujnik od zabezpieczenia antykradzieżowego w nie wyzywamy na forum hamulca (co ciekawe montowane już w Polsce standardowo w Lexusach). Szybka wymiana i auto do odbioru.
Za drugim razem pojawił się check engine i TRC off. Wizyta w serwisie pokazała błąd zmiennych faz rozrządu. Podobno zdarza się i przy kolejnej takiej usterce będą coś wymieniać na gwarancji.

Ogólnie z auta jestem bardzo zadowolony. Spalanie w Warszawie 12-14,5 litra, trasa ok. 10,5-12, przy jeździe bardzo dynamicznej potrafi spalić nawet 17-18l.
Bardzo dobrze trzyma się drogi i jest super wyciszone.
Adamsky
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 2 paź 2016, o 11:23
Model Lexusa: w trakcie wyboru
Skąd:: Bolesławiec
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Adamsky »

LukaszGen pisze:Służę pomocą co do zakupu Lexusa IS200t.
gratuluję zakupu :)
masz porównanie do innych marek? Porównywałeś inne marki przed zakupem?
Ja biorę tęż pod uwagę Audi A5, Mercedes E coupe i Volvo V60.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości