Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
patrk86
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 16 kwie 2016, o 21:53
Model Lexusa: IS 200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: patrk86 »

piwoman pisze: u mnie F-Sport + i.kluczyk + czujniki P+T + Full LE + Fuji + GPS + lakier niebieski f sporta, cena ubezpieczenia 2400 tak jak pisałem..

nie chciało mi się czekać na samochód w produkcji, więc wziąłem ze stocku taki jaki mi odpowiadał.. ale teraz trochę żałuję, że nie wziąłem levinsona... po mimo tego, że i tak mam tą trochę lepszą wersję nagłośnienia niż podstawa (bo w GPS jest bodajże o 2 głośniki więcej) to z tyłu gra to bardzo słabo.. z przodu jeszcze się jakoś broni, ale jak odpalę sam tył w ustawieniach to to w ogóle nie gra... czy u Was też tak jest?
hehe widzę że nie tylko ja mam ten problem i potwierdzam - z tyłu jest słabo, ale ja jeżdżę głównie sam więc i nikt mi nie narzeka. Nie wiedziałem, że wersja z GPS może mieć 2 głośniki więcej, jeśli tak to dobrze że się na ten pakiet zdecydowałem.
Awatar użytkownika
pawelwone
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 24 gru 2011, o 22:52
Model Lexusa: IS250/ IS200t / NX300H / ES300H / NX350H
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: pawelwone »

piwoman pisze:ja kupiłem z 2016 fsporta, jak już pisałem na gwarancji były wymieniane klocki + tarcze przód przy 1600 km i teraz przy 5600.... czyli już dwukrotnie... jak się ponownie okaże, że trzeba wymienić to piszę oficjalną skargę i reklamacje do producenta.

co do oc+ac.. to chyba ja dostałem jakiś super atrakcyjny rabat... auto w mleasingu, ubezpieczenie też - czyli axa - 2400zł, z autoszybą, pełnym vatem oraz bez żadnych udziałów własnych.

btw. wykupował ktoś GAP bezpośrednio w lexusie? tzn. ubezpieczycielem jest wagas, jest opcja 5 letnia za 3150zł. SU przez 3 lata, 80k, w 4-tym roku 60k, w 5-tym 50k. chyba się na tą opcję zdecyduję, ktoś się wypowie?
Rozumiem, że masz wersję po lifcie. Myślałem, że już uporali się z wadliwymi hamulcami... Co się dzieje z tymi Lexusami !!! Ja od 5. lat jeżdżę IS250 Prestige i nigdy nie miałem z nim najmniejszego problemu.
Awatar użytkownika
tomcyt
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2016, o 20:56
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: tomcyt »

tomcyt pisze:Ja już po serwisie i drugiej wymianie wadliwych hamulców z przodu. Bez słowa wymienili na nowe i taka ciekawostka tym razem tarcze są nacinane :D
Obrazek

niby fajnie ale chyba czeka mnie krótszy żywot klocków :/

jeszcze taka ciekawostka jeśli chodzi o moje wymiany tracz - przy drugiej wymianie zamontowali przynajmniej podobne jak do GSF
Obrazek
lexfan
Lex user
Posty: 113
Rejestracja: 5 kwie 2016, o 00:54
Model Lexusa: IS 200T '16
Skąd:: 3city
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: lexfan »

patrk86 pisze:
piwoman pisze: u mnie F-Sport + i.kluczyk + czujniki P+T + Full LE + Fuji + GPS + lakier niebieski f sporta, cena ubezpieczenia 2400 tak jak pisałem..

nie chciało mi się czekać na samochód w produkcji, więc wziąłem ze stocku taki jaki mi odpowiadał.. ale teraz trochę żałuję, że nie wziąłem levinsona... po mimo tego, że i tak mam tą trochę lepszą wersję nagłośnienia niż podstawa (bo w GPS jest bodajże o 2 głośniki więcej) to z tyłu gra to bardzo słabo.. z przodu jeszcze się jakoś broni, ale jak odpalę sam tył w ustawieniach to to w ogóle nie gra... czy u Was też tak jest?
hehe widzę że nie tylko ja mam ten problem i potwierdzam - z tyłu jest słabo, ale ja jeżdżę głównie sam więc i nikt mi nie narzeka. Nie wiedziałem, że wersja z GPS może mieć 2 głośniki więcej, jeśli tak to dobrze że się na ten pakiet zdecydowałem.
Z tego co wiem F-Impression i F-Sport (bez MLevinsona) maja troche lepszy wzmacniacz i glosniki od wersji podstawowej.
lexfan
Lex user
Posty: 113
Rejestracja: 5 kwie 2016, o 00:54
Model Lexusa: IS 200T '16
Skąd:: 3city
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: lexfan »

piwoman pisze: co do oc+ac.. to chyba ja dostałem jakiś super atrakcyjny rabat... auto w mleasingu, ubezpieczenie też - czyli axa - 2400zł, z autoszybą, pełnym vatem oraz bez żadnych udziałów własnych.

Rabat nie z tej galaktyki. Mnie w Axa przy F- Impressio nz 2016 wychodzi: 7k bez wkladu wlasnego (4k z wlasnym). MOzesz zapytac czy jest opcja ubezpieczenie na zblizonych warunkach jesli leasing nie jest przez mleasing ? ;)
pss
Lex Driver
Posty: 509
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: pss »

Oprócz tego, że znów hamulce trą ( wytrzymały jakieś 8kkm ), to dodatkowo pojawiły się rwania na skrzyni.
Od nowości nic takiego nie było, pojawiało się ostatnio na zimnym silniku, a teraz już zauważyłem na ciepłym.
Dziwne trochę auto ma dopiero 19 tyś przebiegu, miał ktoś coś podobnego ?

ps. może jestem trochę przewrażliwiony, ale miałem audi z DSG i to serio potrafiło zerwać ;)
aeiou
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 4 lut 2016, o 00:13
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: aeiou »

Rwie, rwie. U mnie często zdarzało się to na zimnym (zmarzniętym) silniku podczas zimy. Na wiosnę nie zaobserwowałem tego, ale też przez 80 % czasu jazdy korzystam z trybu "M" ostatnio. Mam przebieg trochę ponad 40.000 km
lexfan
Lex user
Posty: 113
Rejestracja: 5 kwie 2016, o 00:54
Model Lexusa: IS 200T '16
Skąd:: 3city
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: lexfan »

tomcyt pisze: jeszcze taka ciekawostka jeśli chodzi o moje wymiany tracz - przy drugiej wymianie zamontowali przynajmniej podobne jak do GSF
Obrazek
Co to za felgi ? ;]
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Dawid0ss »

lexfan pisze:
tomcyt pisze: jeszcze taka ciekawostka jeśli chodzi o moje wymiany tracz - przy drugiej wymianie zamontowali przynajmniej podobne jak do GSF
Obrazek
Co to za felgi ? ;]
No to są właśnie felgi od GS-Fa. Kolega wrzucił foto, aby pokazać tarcze ;-) Pzdr
pss
Lex Driver
Posty: 509
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: pss »

@aeiou: dzięki za odpowiedź, postaram się podrzucić temat w ASO przy okazji innych prac.
Jeżeli nie jest taka "specyfika" to lepiej w to zerknąć wcześniej niż później ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości