Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Dawid0ss »

Jak tak czytam niektóre wypowiedzi, dochodzę do wniosku, że część z Was powinna zostać przy BMW, Gofrach itp, bo szybkie i nie dla dziadków ;-)
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: ledziu »

Dawid0ss pisze:Jak tak czytam niektóre wypowiedzi, dochodzę do wniosku, że część z Was powinna zostać przy BMW, Gofrach itp, bo szybkie i nie dla dziadków ;-)
Tia już widzę jak te cudowne serwisy innych marek załatwią naszych lexusiowych malkontetów... :biggrin2: .
Oczywiściw wpisywanie wd40 na fakturze jest przypałem albo 500zł netto za przechowanie opon to drogo no ale mój znajomy zapłacił za przechowanie kół od passeratti 200zł.więc ogólnie coś trzeba płacić.
Więc Panie i Panowie nikt Wam nie broni sprzedać lexusa będącego powodem Waszych cierpień :laugh1: inne marki już czekają a w sumie my też dowiemy się jak jest cudownie... tu polecam bmw i kupno diesla :ok:

P.s.
Ostatnio kolega przy nowym porsze macan na gwarancji urwał przy kole kabelek od czegoś tam... pojechał do aso i dowiedział się że kabelek jest zintegrowany z hiper innymi kabelkami w cenie 16k.!!! Więc mu mówie słuchaj chłopaku w aso lexusa jest jeszcze gorzej więc płacz i płać... :biggrin2: No ale kolega nie posłuchał się i pojechał do warsztatu porsze ale bez autoryzacji i kupił nowy oem zerwany kabelek bez zestawu kabelków za... 1,2k.+robota... :sarcastic:
Awatar użytkownika
cardiologist
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 maja 2017, o 09:21
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: cardiologist »

ledziu pisze:
Dawid0ss pisze:Jak tak czytam niektóre wypowiedzi, dochodzę do wniosku, że część z Was powinna zostać przy BMW, Gofrach itp, bo szybkie i nie dla dziadków ;-)
Tia już widzę jak te cudowne serwisy innych marek załatwią naszych lexusiowych malkontetów... :biggrin2: .
Oczywiściw wpisywanie wd40 na fakturze jest przypałem albo 500zł netto za przechowanie opon to drogo no ale mój znajomy zapłacił za przechowanie kół od passeratti 200zł.więc ogólnie coś trzeba płacić.
Więc Panie i Panowie nikt Wam nie broni sprzedać lexusa będącego powodem Waszych cierpień :laugh1: inne marki już czekają a w sumie my też dowiemy się jak jest cudownie... tu polecam bmw i kupno diesla :ok:

P.s.
Ostatnio kolega przy nowym porsze macan na gwarancji urwał przy kole kabelek od czegoś tam... pojechał do aso i dowiedział się że kabelek jest zintegrowany z hiper innymi kabelkami w cenie 16k.!!! Więc mu mówie słuchaj chłopaku w aso lexusa jest jeszcze gorzej więc płacz i płać... :biggrin2: No ale kolega nie posłuchał się i pojechał do warsztatu porsze ale bez autoryzacji i kupił nowy oem zerwany kabelek bez zestawu kabelków za... 1,2k.+robota... :sarcastic:
Dzięki za tę garść bezcennych porad. Jest tu taki co uwielbia zaglądać do cudzego portfela, mamy i "wujka dobra rada"...

200zł za przechowywanie opon to okazja! Ja za wyważenie i zamianę KÓŁ (zimowe--->letnie) w lexusie zostawiłem niemalże drugie tyle. Lexus IS200t kosztuje 130 000zł, porsche macan zaczyna się od 300 000pln. Tyle w temacie. Sorry, nie chce tracić więcej czasu, lecę po bmw w dieslu.
pss
Lex Driver
Posty: 509
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: pss »

BMW brzydkie ;/

Wracając do IS'a będą nowe silniki ale pewnie nie w EU :)
https://drivingenthusiast.com.au/2018/0 ... -turbo-v6/
3,5l biturbo - 416KM
+ plotki o 4l biturbo do LC-F i ekipy,
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: ledziu »

cardiologist pisze:Nie chce brzmieć jak płaczek albo zakładnik własnych wyborów ale drugi raz zastanowiłbym się dwa razy zanim poszedłbym do salonu lexusa.
No ale brzmisz jak płaczek...zakładnik własnego auta. Dlatego ponawiam propozycję Twój kolega ma bmw dołącz do niego. Jak coś ja mam lawetę i wszyscy będą szczęśliwi ... :piwko:
cardiologist pisze:
200zł za przechowywanie opon to okazja! Ja za wyważenie i zamianę KÓŁ (zimowe--->letnie) w lexusie zostawiłem niemalże drugie tyle. Lexus IS200t kosztuje 130 000zł, porsche macan zaczyna się od 300 000pln. Tyle w temacie. Sorry, nie chce tracić więcej czasu, lecę po bmw w dieslu.
Zauważyłem pewną prawidłowość u malkontentów ... czyli opisują jakiś fakt, wybiórczo wyciągają wnioski te które mają potwierdzić ich racje a do tego udają że na świecie jest różowo i tylko oni są poszkodowani i tylko przez tą firmę.
Sprawdź sobie jaka jest fajna analogia poszkodowanych przez lexusa tak jak to niby przy smarcie który w zderzeniu miał być lepszy od nowego is... Pan wkleił filmiki podpierając się nimi tylko zapomniał doczytać opisów tych filmików które mówiły dokładnie na odwrót niż to co starał się udowodnić...

Tutaj dla odmiany starasz się udowodnić że jesteś poszkodowany przez Lexusa przy przechowaniu opon... ja Ci pisze że znajomy za koła z passata rozmiar chyba 18' zapłacił 200zł... po czym już w następnym poście dopisujesz że Ty nasza bida zapłaciłeś dwa razy więcej ale razem z wyważeniem i podmianką. Więc jeżeli znajomy dodał by te dwie usługi to pewnie zapłaciłby około 100zł więcej czyli 300zł za obsranego passata. No ale Ty znaczka passata pewnie nie chcesz no ale za znaczek lexusa zapłacić 100zł więcej to już boli??? Prawda ???

Następna sprawa mój przykład z porsze macan kosztuje może i 300k (ten kosztował znacznie ,mniej) ale znowu Pan malkontent interpretuje temat po swojemu.
A więc jezeli nawet to porsze kosztowałoby 300k to chyba logiczne że powinienem uzyskać poziom usług wyższy od ASO lexusa przy aucie za 130k... A co się stało??? Wyszło dokładnie na odwrót bo kolega dowiedział się że dana część nie istnieje a istniała tylko w innym warsztacie... Więc teraz sobie pomyśl ile Ty byś wylał gorzkich żali jak usłyszałbyś w ASO Lexa że do Twojego ISa część nie istnieje a potem w innym warsztacie istnieje???

I nie pisze tego żeby wybielać lexa tylko proszę Cię nie pisz że w innych miejscach jest tak super bo nie jest... Zazwyczaj to super kończy się na pierwszej awarii albo potrzebie wykonania jakiegoś ruchu ze strony aso a nie na odwrót.

I fajnie się czyta o realnych wadach danego modelu żeby być przygotowanym w razie chęci kupna ISa ale już te tematy poboczne są śmieszne tym bardziej że mozna sobie sprawdzić w necie chociażby ile kosztuje wyważenie kół, zmiana i przechowywanie.
Awatar użytkownika
cardiologist
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 maja 2017, o 09:21
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: cardiologist »

no coś nieprawdopodobnego! Co za psychoanaliza! Ile to my się znamy 5? 10lat? 12postów? To tak a propos "wybiórczego wyciągania wniosków". Słuchaj Panie "ledziu", ja sram na Twoje propozycje i zaczepki. Złote rady zostaw sobie dla swoich pociotków. To była tylko kwestia czasu aż jakiś inteligentny inaczej rzuci puste merytorycznie hasło "nikt wam nie broni zmienić samochód". Do reszty się odnosił nie będę. To zwykła, fałszywa nadinterpretacja. W tej całej swojej ignorancji nie zauważyłeś że to nie ja wkleiłem filmiki i nie ja nie zauważyłem opisów pod nim. Było wprost przeciwnie. Dalsza dyskusja z Tobą jest kompletną stratą czasu i jest tak samo rozwijająca jak polskie seriale.
Jak mawiał mądry człowiek "Polemika z ignorancją nobilituje ją bez potrzeby".
Smiena
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 5 lis 2017, o 22:54
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Smiena »

ledziu pisze:
cardiologist pisze:Nie chce brzmieć jak płaczek albo zakładnik własnych wyborów ale drugi raz zastanowiłbym się dwa razy zanim poszedłbym do salonu lexusa.
No ale brzmisz jak płaczek...zakładnik własnego auta. Dlatego ponawiam propozycję Twój kolega ma bmw dołącz do niego. Jak coś ja mam lawetę i wszyscy będą szczęśliwi ... :piwko:
cardiologist pisze:
200zł za przechowywanie opon to okazja! Ja za wyważenie i zamianę KÓŁ (zimowe--->letnie) w lexusie zostawiłem niemalże drugie tyle. Lexus IS200t kosztuje 130 000zł, porsche macan zaczyna się od 300 000pln. Tyle w temacie. Sorry, nie chce tracić więcej czasu, lecę po bmw w dieslu.
Zauważyłem pewną prawidłowość u malkontentów ... czyli opisują jakiś fakt, wybiórczo wyciągają wnioski te które mają potwierdzić ich racje a do tego udają że na świecie jest różowo i tylko oni są poszkodowani i tylko przez tą firmę.
Sprawdź sobie jaka jest fajna analogia poszkodowanych przez lexusa tak jak to niby przy smarcie który w zderzeniu miał być lepszy od nowego is... Pan wkleił filmiki podpierając się nimi tylko zapomniał doczytać opisów tych filmików które mówiły dokładnie na odwrót niż to co starał się udowodnić...

Tutaj dla odmiany starasz się udowodnić że jesteś poszkodowany przez Lexusa przy przechowaniu opon... ja Ci pisze że znajomy za koła z passata rozmiar chyba 18' zapłacił 200zł... po czym już w następnym poście dopisujesz że Ty nasza bida zapłaciłeś dwa razy więcej ale razem z wyważeniem i podmianką. Więc jeżeli znajomy dodał by te dwie usługi to pewnie zapłaciłby około 100zł więcej czyli 300zł za obsranego passata. No ale Ty znaczka passata pewnie nie chcesz no ale za znaczek lexusa zapłacić 100zł więcej to już boli??? Prawda ???

Następna sprawa mój przykład z porsze macan kosztuje może i 300k (ten kosztował znacznie ,mniej) ale znowu Pan malkontent interpretuje temat po swojemu.
A więc jezeli nawet to porsze kosztowałoby 300k to chyba logiczne że powinienem uzyskać poziom usług wyższy od ASO lexusa przy aucie za 130k... A co się stało??? Wyszło dokładnie na odwrót bo kolega dowiedział się że dana część nie istnieje a istniała tylko w innym warsztacie... Więc teraz sobie pomyśl ile Ty byś wylał gorzkich żali jak usłyszałbyś w ASO Lexa że do Twojego ISa część nie istnieje a potem w innym warsztacie istnieje???

I nie pisze tego żeby wybielać lexa tylko proszę Cię nie pisz że w innych miejscach jest tak super bo nie jest... Zazwyczaj to super kończy się na pierwszej awarii albo potrzebie wykonania jakiegoś ruchu ze strony aso a nie na odwrót.

I fajnie się czyta o realnych wadach danego modelu żeby być przygotowanym w razie chęci kupna ISa ale już te tematy poboczne są śmieszne tym bardziej że mozna sobie sprawdzić w necie chociażby ile kosztuje wyważenie kół, zmiana i przechowywanie.
Jak nic pracownik Lexusa, i w dodatku z działu psychoanalizy :rtfm:
mariusz20
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 5 lip 2018, o 18:29
Model Lexusa: a5
Skąd:: warszawa
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: mariusz20 »

Mi się też tak wydaje Smiena :D Pozdrawiam
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: ledziu »

cardiologist pisze:no coś nieprawdopodobnego! Co za psychoanaliza! Ile to my się znamy 5? 10lat? 12postów? To tak a propos "wybiórczego wyciągania wniosków". Słuchaj Panie "ledziu", ja sram na Twoje propozycje i zaczepki. Złote rady zostaw sobie dla swoich pociotków. To była tylko kwestia czasu aż jakiś inteligentny inaczej rzuci puste merytorycznie hasło "nikt wam nie broni zmienić samochód". Do reszty się odnosił nie będę. To zwykła, fałszywa nadinterpretacja. W tej całej swojej ignorancji nie zauważyłeś że to nie ja wkleiłem filmiki i nie ja nie zauważyłem opisów pod nim. Było wprost przeciwnie. Dalsza dyskusja z Tobą jest kompletną stratą czasu i jest tak samo rozwijająca jak polskie seriale.
Jak mawiał mądry człowiek "Polemika z ignorancją nobilituje ją bez potrzeby".
Powiem Ci taaak nie interesują mnie miejsca oddawania przez Ciebie kału skupiam się na różowych opisach jak to jest fajnie w innych firmach oczywiście po dokładnym zweryfikowaniu okazuje się że 400zł. za trzymanie/zmianę/wyważanie kół w ASO lexusa nie jest do końca takie odosobnione bo inne marki robią podobnie jest tylko kwestia modelu, rozmiaru a nawet w skodzie materiału przechowywanej felgi hmm no ale tam to nie przypał :biggrin2:

I żeby nie było w poważaniu mam lexa jak trzeba go ganić to trzeba czyli zaworki, piszczące klocki albo dopiski na fakturach o użyciu wd-40 no ale już nie przesadzajmy w drugą stronę bo ze wszystkimi koncernami jest tak samo maja swoje za uszami i tyle... w takim świecie żyjemy :ok:
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: zender »

Witam

A co tam dorzucę swoje 1gr bo 100 stron to za mało! mam nadzieje ze chociaż jeden użytkownik po przeczytaniu tych 100 stron kupił lub nie kupił owego ISa, a tak i innej paczki. Serwis lexusa może najwybitniejszy nie jest ale gdzie jak nie tam to serwis się mnie pyta ile bym chciał zapłacić za przechowanie opono abym był zadowolony ! moja odpowiedz (pi pi pi) netto i tyle place. Proponuje popracować nad własnym wizerunkiem i podejściem do ludzi bo coś te wasze ceny z kosmosu przynajmniej w temacie opon.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości