Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
Awatar użytkownika
sikor44
Lex user
Posty: 40
Rejestracja: 12 gru 2018, o 19:24
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: ŁDZ
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: sikor44 »

No bo ma racje. Wyjedziesz z salonu, wpadniesz w dziurę , zniszczysz koło, przytrzesz zderzak i masz już przód do malowania . Nie wspominając o tym ze ktoś ci przywali w drzwi na parkingu pod Tesco . Full oryginalny lakier świadczy o niczym . Tona szpachli na aucie to jest problem
Sikor#44 - Trener motocyklowy
https://www.facebook.com/Sikor44/
https://www.instagram.com/sikor44/
Awatar użytkownika
cardiologist
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 maja 2017, o 09:21
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: cardiologist »

Country pisze:
niven pisze:I jeszcze jedno. Bezwypadkowość ok ale jeśli dla Ciebue problemem jest ze jakiś element był lakierowany to polecam kupi nowe auto w salonie. A jak Cię nie stać na nowego lexusa to kup Kię CEED albo toyote auris jak masz taki onanizm na nielakierowane elementy. W sumie dla mnie to jest januszostwo level expert i zero wiedzy o motoryzacji

Pomijam ze mój lakiernik ci pomaluje auto pod czujnik i będziesz żył w świadomości ze masz bezkolizyjny
Serio. Ile razy doszedłeś to pisząc (pyt. retoryczne). Na każdym forum, nawet tu zawsze znajdzie się jakiś onanista, który dochodzi dowartościowując się podczas swoich ejakulacyjnych wypocin. Czułbym się wyróżniony, ale widzę, że ten styl odpowiedzi nader często używasz, do wielu innych osób. Zatem może jednak masz problem z dojściem, nie masz jakiegoś tu przydupasa, który swoim postem ci pomoże...
Teraz z udawaną przykrością dodam, że twoich wypocin więcej już nie będę widział, ot taka magia informatyki. Ty się jednak nie krępuj i pisz dalej śmiało, na pewno znajdziesz kolejne ofiary dzięki, którym może w końcu dojdziesz.
WOW co za elokwencja! Normalnie mistrz słowa pisanego. Pomijając fakt tego kto ma rację...człowieku retoryka, kultura słowa (tego pisanego również)...mówi Ci to coś? Ledwo ukręciłeś kilka postów, jeszcze nie zdążyłeś kupić żadnego auta a już taka autoprezentacja na dzień dobry. Kup tego countrymana (pasuje do Cibie jak ulał) i daruj sobie te "błyskotliwe" paraerotyczne wywody. Idź porzygać na forum mini coopera.
Awatar użytkownika
soto
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 18 sty 2018, o 18:16
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Olkusz
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: soto »

:ok:
Awatar użytkownika
sikor44
Lex user
Posty: 40
Rejestracja: 12 gru 2018, o 19:24
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: ŁDZ
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: sikor44 »

Sikor#44 - Trener motocyklowy
https://www.facebook.com/Sikor44/
https://www.instagram.com/sikor44/
niven
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 4 maja 2013, o 17:00
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: niven »

Auto mojej żony jest bezwypadkowe i bezkolizyjne a jednak ma podwójny lakier na przednich i tylnich błotnikach z obu stron i czworo nowych drzwi z nowym lakierem. Na pierwszy rzut oka ostry dzwon a tu tylko ocierka o ścianę przy wyjeżdżaniu z garazu

Trzeba mieć zdrowy rozsądek
Awatar użytkownika
cardiologist
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 maja 2017, o 09:21
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: cardiologist »

Tylko jakie to ma znaczenie w przypadku serwisowania auta w aso i pełnej transparentności historii pojazdu. Z każdej naprawy lakierniczej dostaje raport z aso z listą naprawionych usterek, dodatkowo "kolekcjonuję" zdjęcia sprzed naprawy. Pan z serwisu blacharsko-lakierniczego wysyła mi je na maila za każdym razem kiedy o to poproszę. Przykład poniżej (kolizja z płytą fruwającą po lewym pasie)
img-4527_4.jpg
img-4527_4.jpg (67.33 KiB) Przejrzano 3294 razy
.
Załączniki
img-4563_3.jpg
img-4563_3.jpg (80.3 KiB) Przejrzano 3294 razy
Awatar użytkownika
Kriss1970
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 4 lut 2016, o 21:29
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Kriss1970 »

Country pisze:Jak to jest z tym zawieszeniem w przed liftowej wersji. Ponoć prowadzi się dobrze "tylko na wprost" jak w amerykańskich wozach. Czy naprawdę jest tak kiepsko, że szybsza jazda na zakrętach to koszmar, tak samo jak czytałem, oglądałem testy, że zimą też kiepsko jeździ auto przed liftem zawieszenia przedniego?
Kurcze pomyliłem się i myślałem, że ta zmiana zawieszenia był od wprowadzenia silnika 2L :/
Witam wszystkich zainteresowanych merytoryczną dyskusją .....Panowie jeśli ktoś wam wmawia że IS przedliftowy jeździ tylko na wprost polecam prosty test miałem przyjemność przetestować kilka samochodów powiedzmy wiodących marek w tym na M , B ,V i na wet na R odnosiło sie to do kilku segmentów pojazdów nie jednej wybranej scenariusz próby był prosty zamknięty pas naniesione słupkami szerokości drogi rozpędźmy się do 100 km /h bez hamowania omijamy szykanę z lewej(symulacja wychodzi ci pieszy z lewej strony)wychodzimy na lewy pas gwałtownie wracamy na swój (jadący pojazd z przeciwka) na lewym stoi autobus i wysiadają ludzie na przystanku i znów korekta w prawo aby go ominąć i teraz zadanie dla was które auta to zrobiły .......podpowiem wam UX , ES, NX, RX pomyślałem ustawka wziąłem swojego is 200t z 2015 r golas na standardowych oponach i przeszedł .....nie odbierzcie mnie jako sprzedawcę mam lexa 3 lata czytałem wypociny różnych fanatyków B , M , V nawet znawców czeskiej marki na pewno nie są to pojazdy z rozbudowanym gadżeciarskim radiem z android auto ale wiem jedno są warte ceny którą zapłacicie w moim przekonaniu is to jeden z lepszych kozaków na dzisiejszych drogach super precyzyjny układ kierowniczy i fajnie zestrojony zawias nie dajcie sobie wmawiać bzdur wsiądzie w kilka aut z segmentu zróbcie test lini i wyciągniecie właściwe wnioski , najwięcej do powiedzenia mają ci którzy lexeem nigdy nie jeździli ..............rozsądku otwartej głowy i racjonalnej kalkulacji potencjalnym ludziom którzy chcą kupić dobre auto , i gratulacje dobrego wyboru już użytkującym .....szerokości jeśli ma ktoś dylematy postaram się pomóc i już na koniec byłem właścicielem aut marki B , M oraz V pozdr!
Wezu40
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 11 lut 2017, o 04:29
Model Lexusa: IS III 250, NX300h
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Wezu40 »

Osobiscie mam przed liftowy ale kilka dni jezdzilem po liftowym f sportem oba na 18.......w prowadzeniu zadnej roznicy nie wyczul no jedyne co wyczulem to chyba f sport ma twardsze zawieszenie ale pewnosci nie mam mogla to byc roznica marek opon a na szybkich zakretach to samo oba jak po szynach
pss
Lex Driver
Posty: 509
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: pss »

Z innej beczki, przy felgach 17' są tarcze przód 334mm i tył 290mm.
Muszę znów wymienić tył i jest opcja OEM: https://sklep.lexus-polska.pl/produkt/4 ... lcowa.html lub Blueprint: https://www.iparts.pl/czesc/tarcza-hamu ... 06009.html
Są jakieś sensowniejsze zamienniki dopiero na 310mm, jak mniemam montowali to do fsporta i 18' ?
Ma kto pomysł czy 310mm wejdzie do 17 cali z wymianą pewnie zacisku ?
Awatar użytkownika
Kriss1970
Lex user
Posty: 68
Rejestracja: 4 lut 2016, o 21:29
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Kriss1970 »

Wczoraj byłem na przeglądzie w ASO Kraków też mam do wymiany tarcze podobno tarcze są poprawione większą twardość zadzwoń do ASO i dopytać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości