Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: adamsky73 »

sebek8888 pisze:takze nowka sztuka z malowanym blotnikiem to nie rzadkość:)
Powiem więcej - one mają wszystkie błotniki malowane. Inaczej by pordzewiały... :doh:
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: sebek8888 »

adamsky73 pisze:
sebek8888 pisze:takze nowka sztuka z malowanym blotnikiem to nie rzadkość:)
Powiem więcej - one mają wszystkie błotniki malowane. Inaczej by pordzewiały... :doh:
Wiesz ze chodzilo mi o stluczki i obtarcia. Dluga droge pokonuje auto i wiele osob nim jezdzi zanim trafi do salonu:)
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: adamsky73 »

Oczywiście wiem o co chodzi, ale z drugiej strony gdzie w umowie sprzedaży auta masz informację o tym jakiej grubości ma być powłoka i z ilu warstw ma się składać?
Gang sprzedawców czujników grubości lakieru zabiera ludziom coraz więcej przyjemności życia
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: sebek8888 »

adamsky73 pisze:Oczywiście wiem o co chodzi, ale z drugiej strony gdzie w umowie sprzedaży auta masz informację o tym jakiej grubości ma być powłoka i z ilu warstw ma się składać?
Gang sprzedawców czujników grubości lakieru zabiera ludziom coraz więcej przyjemności życia
Poprostu uwazam ze mozna sie wkur.... jesli odbierasz lexa za 200tys i okazuje sie ze auto jest pomazane przez malolata z placu przeladunkowego pod Mszczonowem dlatego ze jego kolezka w poniedzialkowy ranek zajeb.. w wagon rozladowujac auta:)
lexfan
Lex user
Posty: 113
Rejestracja: 5 kwie 2016, o 00:54
Model Lexusa: IS 200T '16
Skąd:: 3city
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: lexfan »

zatwar pisze:Witam

(...) automatycznie przesuwane siedzenia i kierownica w wersji F-Impression rekompensują tą "niedogodność". Jedynie tych 6-6,5 l/100 km to marzenie przy modelu 200t.
Przesuwana kierownica i siedzenia to chyba w F-SPort a nie F-Impression ?
pss
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: pss »

Wielokrotnie omawiany temat i tak jest opóźnienie w reakcji na gaz, ale nie jest to stricte turbo dziura.
W trybie manulanym na manetkach nie jest to tak odczuwalne, ale to może placebo ;)
Przemiła pani z salonu, która towarzyszyła mi w jeździe twierdzi, że model poliftowy jest w tym elemencie poprawiony, ale może są tu właściciele nowego modelu, którzy mogą to potwierdzić lub zaprzeczyć? Czy wersja po lifcie ma jakoś inaczej zestawioną skrzynię? Turbo lag jest mniej odczuwalny?
oo to bardzo ciekawe, aż zapytam u siebie czy to prawda czy element sprzedażowy.
Poliftowe sztuki na razie mają tylko dealerzy...
piwoman
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 31 sie 2016, o 11:32
Model Lexusa: IS
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: piwoman »

Panowie.. zdecydowałem się. chce IS200T Fsporta, biore go na pewno w tym kolorze szafirowym, mam dylemat jeszcze nad skora - czerwona czy czarna? czy ta bordowa nie jest zbyt obciachowa? ogladalem w salonie z innymi kolorami, ale nie mam jakos przekonania...

a teraz najwazniejsze pytanie.. auto na conajmniej 5 lat. 2016 ze stocku z odbiorem za 2 tyg czy 2017 z odbiorem na koniec kwietnia? pomijajac kwestie cenowe..
Wiener
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 28 lis 2015, o 18:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Warszawka
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Wiener »

Co Cię obchodzi zdanie innych? To Tobie ma się podobać ten samochód. Jeśli podoba Ci się czerwona skóra, to taką sobie kup. Ja bym chyba wziął przedlifta, bo mi się podoba, że ma jeszcze światła przeciwmgłowe osobno.
Kwestii cenowych nie da się pominąć, bo je pomijając to polecam GS-Fa. :biggrin2:
Myślę, że każdy Lexus będzie na przynajmniej 5 lat. To nie BMW, żeby się psuło jeszcze na gwarancji, o po-gwarancji nie wspominając.
SnakeDoctor
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2016, o 20:06
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: SnakeDoctor »

Jak sądzicie, jest szansa, że modele z 2016 jeszcze stanieją, czy już nie ma sensu czekać i kupować póki jeszcze są?
pss
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: pss »

Raczej już nie stanieją, a na stocku mogą się skończyć ;)

Pierwsze 2017 już wyjechały: https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=58ECB623
Generalnie wielkiej różnicy nie ma między tym poliftem, więc jak ktoś nie patrzy na światła led to raczej nie ma sensu przepłacać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość