LEXUS IS 250 - II

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

Moderator: klexus

LEXUS IS 250 - II

Postprzez piotr3k » 2 cze 2016, o 22:07

Witam ,

Jestem zainteresowany zakupem Lexa IS 250 .
Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie mogę sprawdzić VIN ?
Interesuje mnie auto najlepiej 2008r .

Jedynym minusem i to bardzo dużym tego auta , to bardzo mało miejsca na tylnej kanapie . Czy GS z 2008r jest dużo droższy od IS i czy w GS jest dużo miejsca ?
Oglądałem pare IS ale GS jeszcze nie .
VIN : JTHBK262805062545 m.in ten vin muszę sprawdzić auto ,

Auta potrzebuje dla rodzinki 2+1 , dziecko w wieku 2,5 roku. Mam wzrostu 196 cm a zona 175 (szczupła ) czy jest szansa że zmieści się za mną z tyłu ?
W sobotę jedziemy to sprawdzić na żywo :)
Autem pojezdze okolo 3-4 lata .

pozdrawiam,
piotr3k
Lex user

Model Lexusa: IS 250

Re: LEXUS IS 250 - II

Postprzez szyman_leo » 3 cze 2016, o 00:16

Przy Twoim wzroście to i w GSie Cię nie widzę, chyba że przy mocno odchylonym oparciu, ale wtedy z tyłu jeszcze ciaśniej będzie.
Za Tobą dziecko się zmieści, ale oparcie skopane będzie :fiu:
Przymiarka jak najbardziej wskazana, i daj info zwrotne, bo sam jestem ciekaw.
Apetyt IS250 Obrazek
Apetyt CT200h Obrazek
Obrazek
szyman_leo
Lex user

Model Lexusa: IS250, CT200h

Postprzez piotr3k » 3 cze 2016, o 08:17

Dam znać w sobotę :)

Już oglądałem taką ISkę wczesniej to mi z przodu jest bardzo wygodnie , a handlarz z tyłu co miał 1,70 m się mieścił :)
Bardzo trudno kupić pewną Iskę ,wiadome że diesle odpadają czyli połowa rynku , nie chcę również z USA bo jest nieprzystosowana do Europy.
I pozostaje naprawdę mało takich aut już na allegro jeśli odrzucę USA i DIESLE.
piotr3k
Lex user

Postprzez owczar » 3 cze 2016, o 09:13

Przy Twoim wzrosćie odpuściłbym sobie IS-a. Sam mam 8cm mniej wzrostu, a mimo wszystko IS odpadł na starcie przez wzgląd na ilośc miejsca.
owczar
Lex Master

Model Lexusa: LS430 President `03

Postprzez piotr3k » 6 cze 2016, o 14:27

Witam ponownie,
W sobotę oglądałem auto. W bagażniku zmieścił się spory wózek dziecięcy, moja mała torba z narzedzami oraz duża walizka dla 3 osób(2+1). Z przodu mam wystarczająco miejsca przy wzroście 196cm a żona mająca 175 cm mieści się za mną z tyłu na styk. Ja oczywiście nie mam szans za sobą usiąść. Za mną i tak będzie Jeździło dziecko więc z tyłu może wejść Jeszcze jedna dorosła osoba.
Krótko mówiąc auto wystarczające dla 3 osobowej rodziny a jeśli będzie trzeba to i spokojnie 4 dorosła osoba się zmieści.
Akurat tego auta nie kupiłem bo miał sporo poprawek lakierniczych, prawie całe auto porysowane i każdy element lekko wgnieciony ale szukam dalej IS i nie skreślam go przez wielkość bo podróżować głównie Będziemy na przednich fotelach :)

Muszę dodać że wszyscy jesteśmy szczupli bo może mając 100kg i 196cm miałbym ciasno ale jestem bardzo szczupła osoba.
piotr3k
Lex user

Postprzez owczar » 6 cze 2016, o 14:32

Ja też jestem szczupłą osobą, ale mimo wszystko dla mnie miejsca jest za mało. Lubię mieć zapas miejsca, swobodę ruchu i trochę przestrzeni nad głową ;)
owczar
Lex Master

Model Lexusa: LS430 President `03

Postprzez octane » 6 cze 2016, o 15:37

Jak Is nie ma szyber dachu to jest ok, w innym wypadku osobie o twoim wzroście jest już ciasno nad głową.
octane
Lex user

Model Lexusa: IS350

LEXUS IS 250 - II

Postprzez ArtIS » 6 cze 2016, o 17:27

Piotr3k z tymi autami z Ameryki to nie skreślaj ich od razu. Szukaj takich które są zarejestrowane i juz pare lat u nas jeżdżą. Będziesz miał dostosowanie do Europy i z tym kłopotu nie bedzie. Koniecznie w tej sytuacji bierz VIN za pomocą którego wszystko wyjdzie jak na dłoni. A nóż trafisz fajny egzemplarz - celuj wtedy w AWD. Zimą nie pożałujesz ;)

Wersje z US to tez lepsze wyposażenie ale zrobisz jak uważasz i co trafisz bo od tego wszystko zależy.
ArtIS
Lex Driver

Model Lexusa: IS 250 AWD

Postprzez piotr3k » 6 cze 2016, o 22:09

Oglądałem właśnie auta bez szyberdachu . W US nie będę miał nawigacji z tego co czytałem ,że nie da się jej przeprogramować tak łatwo ,na pewno jakiś magik się znajdzie ale podobno nie jest to takie proste.
Masz rację jeśli auto trochę jeździ już w PL , to lampy ma zmienione ,radio przeprogramowane . Nie jestem typem człowieka ,który chce kupić auto niemalowane i idealne bo takie nie istnieją - ale sprawne mechanicznie i bezwypadkowe . Ja pod słowem bezwypadkowe rozumiem ,że nie było składane z dwóch jak najbardziej może być malowane ,potrafię poznać czy było walone czy porysowane przy zmianie pasa czy przy parkowaniu na parkingu . . i żebym nie musiał wymieniać od razu wszystkich eksploatacyjnych rzeczy tylko te standardowe płyny filtry oleje :)

Mam jeszcze jedno pytanie gdzie mogę sprawdzić nr vin auta z niemiec ? są strony internetowe ale nie mam doświadczenia z tym czy to jest skuteczne
piotr3k
Lex user

LEXUS IS 250 - II

Postprzez ArtIS » 6 cze 2016, o 22:46

Co do nawigacji to nie trzeba magika by działała płyta oryginalna. Wkładasz ta z USA - system wstaje po czym wrzucasz sobie jakiekolwiek DVD z Europy. Są tez płytki które maja w sobie CRACKA i działają od razu - no ale to jest jakaś tam zabawa.
ArtIS
Lex Driver

Model Lexusa: IS 250 AWD

Następna strona

Powrót do Lexus IS