IS250 po dzwonie z USA

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

Moderator: klexus

IS250 po dzwonie z USA

Postprzez hud » 3 lip 2016, o 22:19

Witam wszystkich!

Planuje zakup IS250 z rocznika 2007, w oko wpadł mi egzemplarz sprowadzony ze Stanów w 2009 roku. Obecnie autko wygląda bardzo ładnie, po jeździe próbnej nie miałem żadnych zastrzeżeń. Udało mi się znaleźć fotografie z przed wypadku i wygląda na to że miało dość mocno uszkodzony bok:
http://imgur.com/zMHicLX
http://imgur.com/zMHicLX

Auto zostało mocno dofinansowane przez obecnego właściciela: poprawki lakiernicze, wymiana zawieszenia, komplet opon, itp.

Co myślicie o takich uszkodzeniach? Czy w przyszłości mogą wyniknąć z tego jakieś większe problemy? Samochód ma problem z otwieraniem bagażnika, na komputerze świeci się "Check system" oraz "Trunk open", ale podejrzewam że te błędy można łatwo naprawić. Teraz zastanawiam się czy opłaca się jechać do ASO w celu sprawdzenie go...
hud
Nowy lex user

Model Lexusa: IS250

IS250 po dzwonie z USA

Postprzez muzz » 3 lip 2016, o 22:46

Drzwi da się wymienić.
A jak były zrobione a tym bardziej jak był błotnik zrobiony to nie wiemy. Ruda zawsze na łączeniu blach sooner or later się pojawi...
muzz
Lex Driver

Model Lexusa: GS 430

Re: IS250 po dzwonie z USA

Postprzez hud » 3 lip 2016, o 23:26

Na tych zdjęciach widać też, że koło oberwało i jest trochę wykrzywione. Podczas jazdy próbnej nie odczułem żadnego ściągania w prawo, podejrzewam że jeżeli coś tam jest źle zrobione to było by od razu czuć? Dopytam jeszcze właściciela o te naprawy...
hud
Nowy lex user

IS250 po dzwonie z USA

Postprzez dam1an93 » 4 lip 2016, o 01:24

Jeżeli samochód był dobrze naprawiony i jest za odpowiednio niską cenę, bo w USA to była szkoda całkowita, nie trzeba go skreślać. Po ulicach jeżdżą isy po duzo poważniejszych dzwonach :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
dam1an93
Nowy lex user

Re: IS250 po dzwonie z USA

Postprzez Patryk666 » 4 lip 2016, o 14:04

Tak jak kolega wyżej napisał, Jeżeli był dobrze zrobiony to nie ma czego się obawiać :) a z Błędami najlepiej pod kompa podjechać. Teraz większość IS'ów jest po strzale, Jak nie pływał i był prany z każdej strony można jeździć :)
Patryk666
Lex user

Model Lexusa: is 220d

Postprzez hud » 4 lip 2016, o 16:11

Kumpel mnie też przekonał, że warto sprawdzić ten samochód czy jest dobrze zrobiony, więc jutro weryfikacja w ASO :).
hud
Nowy lex user

Postprzez hud » 6 lip 2016, o 06:18

Samochód okazał się wyklepany z każdej strony, ze spawaną ramą. Okazało się również, że miał instalację gazową która została zdemontowana :). Plus dla mnie, że za 150zl dowiedziałem się na co dokładnie patrzeć w tym samochodzie następnym razem :).
hud
Nowy lex user

Powrót do Lexus IS