Sprawdzenie VIN przed zakupem

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

Moderator: klexus

Sprawdzenie VIN przed zakupem

Postprzez dawid.palen » 11 lip 2016, o 20:54

Witam wszystkich!
Jestem zdecydowany na kupno IS 220d jednak żeby do tego doszło potrzebuję sprawdzić numer VIN. Próbowałem na różnych stronach jednak oprócz danych technicznych nic się nie dowiedziałem, pomoże mi ktoś?
Numer VIN to: jthbb262902010293
Nr. rejestracyjny w Holandii: 80-TJ-FN
Z góry bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam
dawid.palen
Nowy lex user

Model Lexusa: IS 220d

Re: Sprawdzenie VIN przed zakupem

Postprzez piotr3k » 11 lip 2016, o 21:45

Witam ,
czytałeś opinie o IS 220d ? Ja po tym co przeczytałem kupiłem IS 250 . Bardzo dużo negatywnych informacji na temat tego silnika chociaż mam kolegę który ma toyotę avensis przebieg jak ostatnio widziałem ponad 385 tyś i zachwala jakby 6 w totka trafił :D w toyotce ma ten silnik 2.2d 177km
Najlepiej dowiedzieć się w ASO ale w Polsce mogą nie mieć informacji.
Na stronach internetowych faktycznie nic nie ma , sam dałem się nabrać i wykupić za jakieś tam 20zł jakiś dna vin
piotr3k
Lex user

Model Lexusa: IS 250

Postprzez Oblak » 11 lip 2016, o 22:02

dawid.palen napisał(a):Witam wszystkich!
Jestem zdecydowany na kupno IS 220d jednak żeby do tego doszło potrzebuję sprawdzić numer VIN. Próbowałem na różnych stronach jednak oprócz danych technicznych nic się nie dowiedziałem, pomoże mi ktoś?
Numer VIN to: jthbb262902010293
Nr. rejestracyjny w Holandii: 80-TJ-FN
Z góry bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Witam, jeżeli auto było prosto z Holandii to najwięcej informacji prawdopodobnie dostaniesz jak skontaktujesz się z Holenderskim ASO ponieważ Polskie ASO nie mają z tego co czytałem dostępu do baz w innych krajach. A te raporty niestety może i są pomocne ale tylko przy zakupie auta z Polski przy zagranicznych musisz szukać kogoś z dostępem do bazy w danym kraju lub kontakt tak jak pisałem z ASO.
Oblak
Nowy lex user

Model Lexusa: IS200

Postprzez dawid.palen » 11 lip 2016, o 22:10

Czytałem, jest problem ze skrzynią nawet czasami to słyszałem podczas jazdy jednak uspokoiło mnie to, że to hmm cecha tego samochodu a nie wada i w żaden sposób nie wpływa na eksploatację tego auta. Potrzebuje diesla, sylwetka bardzo mi się podoba nie mam innego wyboru, może będzie okej teraz trzeba mieć dużo szczęścia żeby kupić bardzo dobre auto może mi trochę dopisze :D Ogólnie bujam się już z pół roku żeby coś kupić tym razem czuje, że będzie wszystko w porządku. Silnik ładnie pracuje cicho nie ma żadnych wycieków, jest czyściutki wygląda na dziewiczy a przebieg 190tys i właśnie to chciałbym jakoś zweryfikować, doszedłem do wniosku, że najlepiej byłoby gdybym miał kogoś w Holandii i po prostu ta osoba podeszłaby do salonu i przesłałby mi ten "raport" chyba, że macie jakieś inne pomysły. Ktoś coś?
dawid.palen
Nowy lex user

Model Lexusa: IS 220d

Postprzez Oblak » 12 lip 2016, o 19:33

Znalazłem dzisiaj przez przypadek coś co może Ci pomóc, holenderskie strony do sprawdzenia historii pojazdu coś tam mi wyskoczyło jak wpisałem nr rejestracyjny który podałeś ale to musisz sobie sam ogarnąć najlepiej
https://ovi.rdw.nl/
https://publiek.vwe.nl//
Oblak
Nowy lex user

Model Lexusa: IS200

Powrót do Lexus IS