Lexus IS250 po 4 latach na postoju.

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

Moderator: klexus

Postprzez Tragboo » 24 wrz 2016, o 12:05

Cześć, trafił mi się znajomy który kupił Lexusa IS z 2008 roku który od 2011 do 2015 stał w garażu. Kolega kupił to auto po tym postoju pojeździł autem rok i teraz myślę czy go od niego nie odkupić bo zmienia auto na bardziej rodzinne(kombi).
Kolega zrobił tym autem od listopada 2015 około 15 tyś kilometrów przez ten rok, auto jest w automacie silnik 2.5. I tu moje pytanie, jak bardzo mu te 4 lata postoju mogły zaszkodzić, może ktoś miał taką sytuację, jak bardzo prawdopodobne jest, że problemy się dopiero zaczną wchodzić? (zakładamy, na potrzeby tego wątku że mam bezgraniczne zaufanie do kolegi i że teraz wszystko jest pięknie z autem 0 problemów)
Tragboo
Nowy lex user

Model Lexusa: Is250

Postprzez muzz » 24 wrz 2016, o 17:10

Ja kupiłem samochód, który w 2 lata zrobił ok. 3kkm. Ojciec kupił takiego co ok. Roku stał.
I każdy z nich wymagał włożenia jakichś pieniędzy przez to. Z drugiej strony przez 15kkm powinno juz wszystko wyjść co migli się popsuć.
Ja bym się nim przejechał, posłuchał, poczuł jak jedzie i dopiero bym się zastanawiał.
muzz
Lex Driver

Model Lexusa: GS 430

Powrót do Lexus IS