najważniejsze informacje o IS 200 dla żółtodzioba

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

najważniejsze informacje o IS 200 dla żółtodzioba

Postprzez matej7 » 5 maja 2017, o 09:17

Witam, przymierzam się do zmiany samochodu, jednym z modeli jakie mnie interesują jest właśnie Lexus IS, 200 przede wszystkim, z uwagi na wysokość OC dla mojej osoby.
Chciałbym dowiedzieć się jak to jest z tą dostępnością części, ich cenami, jak z warsztatami, bo z tego co wyczytałem, Toyota już przestaje zajmować się Lexusem i Lexus idzie "na swoje" jeśli chodzi o ASO np.
Jak przypuszczam części do takiego samochodu będą droższe niż do VW czy Audi, proszę o kilka przykładowych cen części które będą najbardziej podatne na zużycia, nie chodzi mi o to żeby teraz ktoś za mnie dzwonił do ASO czy sklepów i pytał bo to sam moge znaleźć, ale tak z głowy, jak pamiętacie ile zapłaciliście np. za klocki, tarcze hamulcowe itd. ile kosztowała jakaś konkretna naprawa.
Czy jest coś w tym modelu co psuje się jednak zbyt często, prócz zmieniarki CD, która jest chyba "hitem" w IS'ie.
W jakiej cenie moge szukać godnego Lexusa, na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie?
Jak radzi sobie z instalacją LPG?

Konkretny typ, który mnie interesuje:

http://allegro.pl/lexus-is-200-i6797552024.html#thumb/1

może ktoś już go oglądał?

Zainteresować się tym konkretnym?
matej7
Nowy lex user

Model Lexusa: IS

Powrót do Lexus IS