kupno is250 II

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS

kupno is250 II

Postprzez Krzychu8_8 » 25 lip 2017, o 20:32

Witam wszystkich przymierzam sie do zakupu is250 (2005-2012) przeglądam ogłoszenia od dłuższego czasu mam obecnie na oku to ogłoszenie

https://www.otomoto.pl/en/oferta/lexus- ... yXs2P.html

co o tym myślicie? auto w wersji Classic rozmawiałem z właścicielem twierdzi że auto bez przeszłości powypadkowej jedynie co sam ustalił to za poprzedniego właściciela lakierowany przedni i tylny zderzak z prawej strony niby nic wielkiego. Będę chciał podjechać i sprawdzić stan auta lecz przed wyjazdem próbuje sam odszukać informacje dotyczące jego historii na podstawie nr vin ale za dużo tego nie ma. Czy jest jakiś sposób na sprawdzenie dokładnie przeszłości tego auta?
Krzychu8_8
Lex user

Model Lexusa: is250 2008/09

Re: kupno is250 II

Postprzez thepowerofbeams » 26 lip 2017, o 16:56

Krzychu8_8 napisał(a):Witam wszystkich przymierzam sie do zakupu is250 (2005-2012) przeglądam ogłoszenia od dłuższego czasu mam obecnie na oku to ogłoszenie

https://www.otomoto.pl/en/oferta/lexus- ... yXs2P.html

co o tym myślicie? auto w wersji Classic rozmawiałem z właścicielem twierdzi że auto bez przeszłości powypadkowej jedynie co sam ustalił to za poprzedniego właściciela lakierowany przedni i tylny zderzak z prawej strony niby nic wielkiego. Będę chciał podjechać i sprawdzić stan auta lecz przed wyjazdem próbuje sam odszukać informacje dotyczące jego historii na podstawie nr vin ale za dużo tego nie ma. Czy jest jakiś sposób na sprawdzenie dokładnie przeszłości tego auta?

viewtopic.php?f=128&t=7980&start=890 - tutaj pytaj

co do ogłoszenia to niezły "janusz" sprzedaje, fotki kalkulatorem za auto warte 50tys :cenzura:
IS250->GS450H mk3->GS430 mk2->GS300 mk3
thepowerofbeams
Lex user

Model Lexusa: GS 300 mk3 Prestige

Powrót do Lexus IS