Lexus IS 250 - ogłoszenie. Czy warto w tej cenie?

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ODPOWIEDZ
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Lexus IS 250 - ogłoszenie. Czy warto w tej cenie?

Post autor: Nemo 77 »

Kolega pss dobrze napisał.Nikt nie sprzeda Ci auta w b.dobrym stanie za małe pieniądze.Musisz liczyć się z tym,że jeśli nawet trafisz zadbane to będziesz miał w uboższej wersji.Jeśli w tej kasie będzie na max wyposażone to może być coś nie tak.Cuda może i się zdarzają. ;) Pozostaje Ci szukać i szukać i szukać...
PS.Nas Twoim miejscu odpuściłbym nawigację bo lepszą masz zapewne w telefonie,a jeśli już szukał w innych opcjach.Mnie by zależało na skórze, elektryce na fotelach i pamięci,ale co kto lubi.
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Lexus IS 250 - ogłoszenie. Czy warto w tej cenie?

Post autor: carinus »

Fakt że Twoi znajomi i ich znajomi mają auta z komisu,których koszt utrzymania i serwisowania może stanowi ułamek kwot potrzebnych na utrzymanie lexa.Dlatego oni jeźdzą a inni zajeździli swoje lexy i sprzedają za "dobre pieniądze".Dobry samochód bedzie zawsze trzymał cenę z uwagi na swoją wartość włożoną w utrzymanie dobrego stanu technicznego,reszta jest kwestią przypadku.
toms
Lex user
Posty: 83
Rejestracja: 28 maja 2014, o 12:30
Model Lexusa: gs430
Skąd:: podkarpacie
Kontakt:

Re: Lexus IS 250 - ogłoszenie. Czy warto w tej cenie?

Post autor: toms »

Ja stanę po stronie kolegi Gooner250. Tu nie chodzi o "igiełkę", tylko o uczciwe przedstawienie stanu samochodu. Kolega wyraźnie pisze:
że nie przeszkadza mi przebieg i nie szukam idealnego auta, bo takiego nie ma. Może to być auto i z 350 000 przebiegu i może mieć i zarysowany lakier i starte przyciski. Ale oczekuję dwóch rzeczy: nawigacji i uczciwego podejścia sprzedawcy
A "pss" inetrpretuje to tak:
a ja osobiście nie lubię ludzi którzy zadają milion pytań i finalnie dążą do tego by 8 letnie auto było jak nowe w salonie.
Tak że koledzy najeżdżający na chłopaka - dajcie na luz. Gubicie meritum, czyli uczciwe podejście do transakcji. Ja miałbym bardzo silne opory przekazać swoje oszczędności osobie o wątpliwej moralności (i tym samym podtrzymywać proceder). Czepcie się lepiej tych ściemniaczy, którym nie przeszkadza, że zarabiają na życie kłamstwem i oszustwem.
Sam przerabiałem temat "kupowania" i serio nic tak nie wk.... jak handlarz kłamiący w żywe oczy i żeniący kity "jaka to igła bez wkładu". Żeby nie było, trafiałem też na handlarzy, którzy uczciwie mówili jak jest. Wtedy 4 minuty rozmowy i wszystko jasne. Zupełnie inaczej się wtedy kupuje.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Lexus IS 250 - ogłoszenie. Czy warto w tej cenie?

Post autor: ledziu »

toms my też wyraźnie piszemy.

Janusze to szkodniki takie same jak Mirki :biggrin2:


Jestem ciekaw kiedy Janusze z forum Lexusa będą mieli zwyżkę... :biggrin2: Kiedyś była zniżka na hasło "LF" a teraz będzie zwyżka...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości